O2 TV nabídne zdarma HBO Digital

O2 TV nabídne zdarma HBO Digital
, , aktualita
Společnost O2 se rozhodla v rámci své služby O2 TV přinést svým zákazníkům HBO Digital zdarma. Tato nová nabídka již platí pro nové i stávající zákazníky, kteří mají předplacené HBO.
K oblíbeným
reklama
Nabídka platí již od 15. února a díky ní budeme moci sledovat filmy, seriály i dokumenty z prémiového kanálu HBO zdarma. Týká se to v této době například Sex ve městě, Odpočívej v pokoji, Bratrstvo neohrožených či Občan X. Aleš Veselý, ředitel pro marketing v segmentu domácností společnosti Telefónica O2 Czech Republic, také zmiňuje, že "každý měsíc HBO Digital nabízí na 100 pořadů, z nichž nejméně 30 je uvedeno v premiéře". Díky HBO Digital lze sledovat zvolené pořady v libovolném čase, v rámci jednoho měsíce si je pouštět kolikrát chceme a využívat funkcí přetáčení, či pauzy.
V únoru se dočkáme titulů Simpsonovi ve filmu, Lovci pokladů: Kniha tajemství nebo třetího pokračování Muzikálu ze střední. V březnu to budou filmy Stmívání, pokračování Madagaskaru nebo válečné drama Valkýra.

HBO Digital tedy získají předplatitelé HBO, a to prostřednictvím základní programové nabídky O2 TV Kino nebo v doplňkových balíčcích Kino plus či HBO+HBO2+HBO Comedy. Zákazníci s předplaceným HBO Digital za tuto službu již nebudou muset platit, což jim z účtu sleví o 150 Kč.

Zdroj: TZ Telefónica O2
reklama
Nejnovější články
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI
MediaTek MT9638 je nejnovější čipset pro Smart TV. Kromě toho, že podporuje současné technologie pro lepší kvalitu obrazu a zvuku, se může pochlubit jednotkou pro zpracování AI. Nechybí ani připojení přes Wi-Fi 6.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely
Po velmi dlouhé době se na trhu objeví nové UHD Blu-ray přehrávače. Postarala se o ně nová francouzská značka Reavon, která oznámila modely UBR-X100 a UBR-X200 určené pro náročnější klientelu.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům
Na trh míří C SEED M1, 165" microLED TV s unikátní skládací konstrukcí. Pokud televize není používána, složí se do podlahy. Kromě vysoké hmotnosti je ovšem další překážkou astronomická cena.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik