Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

O2 TV nabídne zdarma HBO Digital

18.2.2010, Jan Vítek, aktualita
Společnost O2 se rozhodla v rámci své služby O2 TV přinést svým zákazníkům HBO Digital zdarma. Tato nová nabídka již platí pro nové i stávající zákazníky, kteří mají předplacené HBO.
Nabídka platí již od 15. února a díky ní budeme moci sledovat filmy, seriály i dokumenty z prémiového kanálu HBO zdarma. Týká se to v této době například Sex ve městě, Odpočívej v pokoji, Bratrstvo neohrožených či Občan X. Aleš Veselý, ředitel pro marketing v segmentu domácností společnosti Telefónica O2 Czech Republic, také zmiňuje, že "každý měsíc HBO Digital nabízí na 100 pořadů, z nichž nejméně 30 je uvedeno v premiéře". Díky HBO Digital lze sledovat zvolené pořady v libovolném čase, v rámci jednoho měsíce si je pouštět kolikrát chceme a využívat funkcí přetáčení, či pauzy.
V únoru se dočkáme titulů Simpsonovi ve filmu, Lovci pokladů: Kniha tajemství nebo třetího pokračování Muzikálu ze střední. V březnu to budou filmy Stmívání, pokračování Madagaskaru nebo válečné drama Valkýra.

HBO Digital tedy získají předplatitelé HBO, a to prostřednictvím základní programové nabídky O2 TV Kino nebo v doplňkových balíčcích Kino plus či HBO+HBO2+HBO Comedy. Zákazníci s předplaceným HBO Digital za tuto službu již nebudou muset platit, což jim z účtu sleví o 150 Kč.

Zdroj: TZ Telefónica O2