Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

O2: digitální televize O2TV má již 40.000 zákazníků

31.7.2007, Jan Vítek, aktualita
Společnost O2 se pochlubila, že v České republice již využívá její O2TV na 40.000 zákazníků, kteří jsou lákáni na balíčky O2 Trio. " Více než 40 000 zákazníků O2TV za 10 měsíců od spuštění služby je v době tvrdého konkurenčního boje placených...
Společnost O2 se pochlubila, že v České republice již využívá její O2TV na 40.000 zákazníků, kteří jsou lákáni na balíčky O2 Trio." Více než 40 000 zákazníků O2TV za 10 měsíců od spuštění služby je v době tvrdého konkurenčního boje placených televizí jasným důkazem mimořádného zájmu o tento produkt. O2TV si objednává stále více nových zákazníků, kteří dosud nevlastnili ani pevnou linku. To dokazuje, že pevná linka mění výrazně svoji úlohu a v domácnostech je již běžně používána nejen na volání, ale i pro vysokorychlostní připojení k internetu a příjem digitální televize," uvádí Bohdan Tetiva, ředitel produktového marketingu společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: " Digitální televize O2TV je snadným řešením pro domácnosti v oblastech s vypínaným analogovým pozemním vysíláním".

O2TV momentálně nabízí 38 televizních a 17 rozhlasových kanálů. Tato nabídka byla nedávno rozšířena o O2 TV Děti plus, O2TV Dokumenty plus a také Travel Channel, National Geographic Wild či Cartoon Network a Baby TV.

Zdroj: O2