Nvidia Shield TV před Vánocemi zlevňuje

Nvidia Shield TV před Vánocemi zlevňuje
, , aktualita
Nvidia dočasně zlevnila multimediální centrum Shield TV v balení bez herního ovladače. Až do Štědrého dne lze tuto variantu zakoupit za 3 999 Kč. To je historicky nejnižší cena na českém trhu.
reklama
Váháte s koupí univerzálního multimediálního centra Nvidia Shield TV? Možná právě teď je vhodná příležitost, český distributor si totiž připravil předvánoční slevu 23 % na variantu s dálkovým ovladačem. Ta je vhodná především pro uživatele, kteří nehodlají zařízení využívat jako herní konzoli, v balení totiž chybí gamepad. Přesto o přístup ke hrám nepřijdete, řada z nich je totiž optimalizována právě pro běžný dálkový ovladač. Levnější varianta bez herního ovladače se dostala na český trh teprve na podzim, přičemž startovní cena činila 5 199 Kč. Po slevě, která platí od 11. prosince do 24. prosince, lze Shield TV zakoupit za 3 999 Kč včetně DPH.
 
 
Připomeňme, že Nvidia Sgield TV je vybavena operačním systémem Android TV a podporuje streamování obsahu ve 4K rozlišení a HDR. Kromě výrazně vyššího výkonu se poslední generace zařízení chlubí novým designem a o 40 % nižšími rozměry ve srovnání s předchůdcem. Nedávná aktualizace Shield Experience 6.0 navíc přidala podporu chytrého hlasového asistenta Google Assistant (ve vybraných regionech) či podporu 360stupňových videí na YouTube.
 
Zdroj: Tisková zpráva Nvidia


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá Netflix zdražuje o 13 až 18%, výroba vlastních pořadů je drahá
Populární streamovací služba Netflix se rozhodla navýšit ceny předplatného o nemalých 13 až 18 %. Může za to především nákladná výroba vlastních pořadů, ale licenční poplatky také nezůstávají stranou.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
HDR: povinná výbava nové televize? HDR: povinná výbava nové televize?

Význam 4K už známe, ale ve specifikacích televizorů se nyní objevují pojmy jako HDR10, HDR10+, Dolby Vision nebo HLG. Co přesně tyto zkratky znamenají a opravdu je potřebujeme mít v televizoru? To vše si dnes vysvětlíme.

15.1.2019, článek, Jakub Doležal2 komentáře
Závěrečná série Game of Thrones se blíží, HBO ukázalo teaser Závěrečná série Game of Thrones se blíží, HBO ukázalo teaser
Populární seriál Game of Thrones (Hra o trůny) natočený podle předloh spisovatele George R. R. Martina se blíží do své závěrečné série, na kterou si ještě pár týdnů počkáme. Stanice HBO tak začíná lákat pomocí prvního teaseru.
14.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung ukázal 98" QLED TV s podporou Apple iTunes Samsung ukázal 98" QLED TV s podporou Apple iTunes
Od Samsungu jsme se dočkali nové řady 8K QLED televizí Q900. Přinesou procesor Quantum Processor 8K a těšit se můžeme i na technologie společnosti Apple. Podporován bude AirPlay 2 a dokonce i iTunes Movies.
13.1.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvedlo 8K televize Z9G a 4K OLED řadu A9G Sony uvedlo 8K televize Z9G a 4K OLED řadu A9G
Na CES 2019 představilo své televizní novinky také Sony. Mezi čtyřmi novými řadami najdete několik zajímavostí. V případě Master Series Z9G jde o 8K LCD obrazovky, u řady A9G a A8G pak o 4K OLED panely.
13.1.2019, aktualita, Milan Šurkala