Nvidia Shield TV před Vánocemi zlevňuje

Nvidia Shield TV před Vánocemi zlevňuje
, , aktualita
Nvidia dočasně zlevnila multimediální centrum Shield TV v balení bez herního ovladače. Až do Štědrého dne lze tuto variantu zakoupit za 3 999 Kč. To je historicky nejnižší cena na českém trhu.
K oblíbeným
reklama
Váháte s koupí univerzálního multimediálního centra Nvidia Shield TV? Možná právě teď je vhodná příležitost, český distributor si totiž připravil předvánoční slevu 23 % na variantu s dálkovým ovladačem. Ta je vhodná především pro uživatele, kteří nehodlají zařízení využívat jako herní konzoli, v balení totiž chybí gamepad. Přesto o přístup ke hrám nepřijdete, řada z nich je totiž optimalizována právě pro běžný dálkový ovladač. Levnější varianta bez herního ovladače se dostala na český trh teprve na podzim, přičemž startovní cena činila 5 199 Kč. Po slevě, která platí od 11. prosince do 24. prosince, lze Shield TV zakoupit za 3 999 Kč včetně DPH.
 
 
Připomeňme, že Nvidia Sgield TV je vybavena operačním systémem Android TV a podporuje streamování obsahu ve 4K rozlišení a HDR. Kromě výrazně vyššího výkonu se poslední generace zařízení chlubí novým designem a o 40 % nižšími rozměry ve srovnání s předchůdcem. Nedávná aktualizace Shield Experience 6.0 navíc přidala podporu chytrého hlasového asistenta Google Assistant (ve vybraných regionech) či podporu 360stupňových videí na YouTube.
 
Zdroj: Tisková zpráva Nvidia


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář