Nvidia Shield TV před Vánocemi zlevňuje

Nvidia Shield TV před Vánocemi zlevňuje
, , aktualita
Nvidia dočasně zlevnila multimediální centrum Shield TV v balení bez herního ovladače. Až do Štědrého dne lze tuto variantu zakoupit za 3 999 Kč. To je historicky nejnižší cena na českém trhu.
K oblíbeným
reklama
Váháte s koupí univerzálního multimediálního centra Nvidia Shield TV? Možná právě teď je vhodná příležitost, český distributor si totiž připravil předvánoční slevu 23 % na variantu s dálkovým ovladačem. Ta je vhodná především pro uživatele, kteří nehodlají zařízení využívat jako herní konzoli, v balení totiž chybí gamepad. Přesto o přístup ke hrám nepřijdete, řada z nich je totiž optimalizována právě pro běžný dálkový ovladač. Levnější varianta bez herního ovladače se dostala na český trh teprve na podzim, přičemž startovní cena činila 5 199 Kč. Po slevě, která platí od 11. prosince do 24. prosince, lze Shield TV zakoupit za 3 999 Kč včetně DPH.
 
 
Připomeňme, že Nvidia Sgield TV je vybavena operačním systémem Android TV a podporuje streamování obsahu ve 4K rozlišení a HDR. Kromě výrazně vyššího výkonu se poslední generace zařízení chlubí novým designem a o 40 % nižšími rozměry ve srovnání s předchůdcem. Nedávná aktualizace Shield Experience 6.0 navíc přidala podporu chytrého hlasového asistenta Google Assistant (ve vybraných regionech) či podporu 360stupňových videí na YouTube.
 
Zdroj: Tisková zpráva Nvidia


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik