Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nový Avatar: The Way of Water má první teaser, vidělo ho už 14 milionů lidí

12.5.2022, Milan Šurkala, aktualita
Nový Avatar: The Way of Water má první teaser, vidělo ho už 14 milionů lidí
Na nový díly filmu Avatar se čeká už hodně dlouho a nyní to vypadá, že se konečně dočkáme. Nový díl Avatar: The Way of Water by se měl dostat do kin v prosinci letošního roku a nyní tu máme i první oficiální teaser.
První Avatar spatřil světlo světa už před 13 lety a další díly sice byly v plánu, ale teprve nyní se první z pokračování chystá do kin. Jmenuje se Avatar: The Way of Water a před pár dny se objevil první teaser, který za prvních 24 hodin vidělo přes13 milionů lidí. Děj nového filmu se odehrává více než 10 let po ději toho prvního a věnuje se rodině Jakea Sullyho (tedy jeho manželce Neytiri a jejich dětem) i vracející se lidské hrozbě.
 
 
Hlavní role si opět zahráli Sam Worthington and Zoe Saldana, v roli dětí se pak objeví Jamie Flatters, Britain Dalton, Trinity Bliss a Jack Champion. Do českých kin by se film měl dostat 15. prosince letošního roku. Prozatím se tak můžeme podívat na onen teaser.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.