Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Novinky v podání KWorld

1.6.2011, Jan Vítek, aktualita
Společnost KWorld si připravila hardwarové novinky z oblasti příjmu digitální televize, domácích multimediálních center, editování multimédií a také domácího audia. Ty momentálně představuje na Computexu v Taipei, ale my si je ukážeme na našich stránkách.
Společnost KWorld tedy představuje novinky ze čtyř oblastí. První z nich, PCTV Series, zahrnuje PC100-S a PC231-D pro uživatele, kteří chtějí přijímat analogový nebo satelitní digitální televizní signál na svých počítačích. K tomu byl vytvořen software TiVme pro sledování, "tiché nahrávání", plánování nahrávání, příjem FM rádia a další úkony.PC100-S slouží pro příjem signálu DVB-S, má tenký profil a konektory AV/S-Video pro vstup jiného signálu. PC231-D pak slouží pro sledování a záznam pozemního digitálního vysílání nebo analogového vysílání a poslech FM rádia. Podporuje také HDTV.


M300

Z oblasti Home Media Center, tedy domácích multimediálních center, přichází M300 a M210. Samozřejmostí je podpora vysokého rozlišení a různých formátů pro audio, video a foto včetně titulků. Nepřekvapí ani možnost upscalingu do vysokého rozlišení a přítomnost rozhraní HDMI, D-Sub, TPbPr a kompozitního. Model M210 má také připojení k Internetu a může využít streamované videa a můžeme do něj zapojit 2,5" i 3,5" pevný disk. M300 je založen na OS Android 2.2, má Google TV a internetový prohlížeč, podporuje externí disky včetně U-Disk a také karty SD/MMC/MS.


Gaming Maker GM220

Monstrous Gaming Maker GM220 je tu pro záznam videa a využít ho mohou také hráči pro zaznamenání svých virtuálních úspěchů, aby si je mohli ve stáří nad sklenkou sherry připomenout. Zařízení má také funkci pro zobrazení průběhu hry na televizoru, může zaznamenávat a zároveň přehrávat, vypalovat DVD, VCD a SVCD, přímo uploadovat videa na YouTube nebo je nahrát do iPodu nebo PSP a další.


repro G25

A nakonec tu jsou nové reprosoustavy a jiné audio produkty - G Gaming Series, C Classic, T Take & To a Z Citizen Series. G Gaming Series jsou pochopitelně herní modely, pak tu jsou klasické ve dřevěném provedení, jež slibují líbivý design, série T má být jakousi univerzální volbou a nakonec CitiZen jsou stylové produkty. Více nám však o nich KWorld neprozradil.

Zdroj: TZ KWorld
reklama
reklama