www.tvfreak.cz
>
>

Nová trilogie Star Wars začne v roce 2022

Nová trilogie Star Wars začne v roce 2022
, , aktualita
Z dat premiér filmů od Disney až do roku 2027 vyplývá, že nová trilogie Star Wars odstartuje koncem roku 2022 a další díly zamíří do kin vždy po dvou letech. Znovu odložen byl také Avatar 2, ale zato se můžeme těšit hned na několik dalších pokračování.
K oblíbeným
reklama
Fanoušci Star Wars určitě netrpělivě vyhlížejí 19. prosinec, kdy bude mít premiéru poslední díl aktuální trilogie s podtitulem Vzestup Skywalkera (The Rise of Skywalker). Disney je ovšem připraveno na další trojici filmů, jak potvrdil zveřejněný přehled premiér až do roku 2027. První díl nové trilogie (celkově už Epizoda X) bude mít premiéru 12. prosince 2022. O dva roky později bude následovat další film a celá trilogie bude završena v roce 2026. Milovníci sci-fi si ovšem přijdou na své i v lichých letech, kdy budou mít premiéru pokračování Avataru od Hamese Camerona. K právům na tento film se Disney dostal nedávno dokončenou akvizicí studia 20th Century Fox.
 
 
Avatar 2 bude mít po mnoha odkladech premiéru 17. prosince 2021. Pokračování se potom dostanou do kin v letech 2023 a 2025. To znamená, že Disney nabídne divákům koncem každého roku jako předvánoční dárek nový velkorozpočtový snímek. Prázdné místo zatím zůstává v příštím roce, neboť na prosinec 2020 nemá Disney naplánovaný žádný trhák. Otázkou také zůstává, jak se do roku 2027 změní kinosály a zda bude jejich návštěva lákat diváky tolik jako doposud, nebo zda se s rozvojem nových standardů u televizorů a především streamovacích služeb (včetně Disney+) filmoví fanoušci stanou pohodlnější a raději novinky shlédnou z pohodlí své pohovky. I do kinosálů ovšem míří nové technologie jako HDR nebo HFR, objevují se také první vážnější pokusy nahrazovat projektory obřími obrazovkami.
 

 

Zdroj: Engadget.comCeny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik