www.tvfreak.cz
>
>

Nová trilogie Star Wars začne v roce 2022

Nová trilogie Star Wars začne v roce 2022
, , aktualita
Z dat premiér filmů od Disney až do roku 2027 vyplývá, že nová trilogie Star Wars odstartuje koncem roku 2022 a další díly zamíří do kin vždy po dvou letech. Znovu odložen byl také Avatar 2, ale zato se můžeme těšit hned na několik dalších pokračování.
K oblíbeným
reklama
Fanoušci Star Wars určitě netrpělivě vyhlížejí 19. prosinec, kdy bude mít premiéru poslední díl aktuální trilogie s podtitulem Vzestup Skywalkera (The Rise of Skywalker). Disney je ovšem připraveno na další trojici filmů, jak potvrdil zveřejněný přehled premiér až do roku 2027. První díl nové trilogie (celkově už Epizoda X) bude mít premiéru 12. prosince 2022. O dva roky později bude následovat další film a celá trilogie bude završena v roce 2026. Milovníci sci-fi si ovšem přijdou na své i v lichých letech, kdy budou mít premiéru pokračování Avataru od Hamese Camerona. K právům na tento film se Disney dostal nedávno dokončenou akvizicí studia 20th Century Fox.
 
 
Avatar 2 bude mít po mnoha odkladech premiéru 17. prosince 2021. Pokračování se potom dostanou do kin v letech 2023 a 2025. To znamená, že Disney nabídne divákům koncem každého roku jako předvánoční dárek nový velkorozpočtový snímek. Prázdné místo zatím zůstává v příštím roce, neboť na prosinec 2020 nemá Disney naplánovaný žádný trhák. Otázkou také zůstává, jak se do roku 2027 změní kinosály a zda bude jejich návštěva lákat diváky tolik jako doposud, nebo zda se s rozvojem nových standardů u televizorů a především streamovacích služeb (včetně Disney+) filmoví fanoušci stanou pohodlnější a raději novinky shlédnou z pohodlí své pohovky. I do kinosálů ovšem míří nové technologie jako HDR nebo HFR, objevují se také první vážnější pokusy nahrazovat projektory obřími obrazovkami.
 

 

Zdroj: Engadget.comCeny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář