Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nokia Play 360° – bednička na cesty

7.7.2011, Pavel Zubatý, aktualita
Konec června znamenal odhalení mnoha zajímavých novinek, včetně těch mobilních. Želízkem v ohni Nokie je tak komunikátor N9, ale ani doprovodné produkty nevypadají špatně. Jako příklad může posloužit taková přenosná reprobedna Nokia Play 360°.
Přenosná reprobedna Nokia Play 360° je zařízení soudkovitého tvaru, které může přehrávat hudbu i na cestách, bez stálého přístupu k elektrické síti. Nabízí technologii NFC (bezdrátová komunikace do 20 cm), Bluetooth, klasický 3,5 mm Jack a až údajných 20 hodin provozu na akumulátor.


Tak si říkám... jestli nebude stylová modrá dioda moc otravovat ve tmě.

Už samotné jméno naznačuje, že reproduktor hraje do všech světových stran. Pro přehrávání přes NFC stačí dotek příslušného mobilu (zřejmě na značku NFC), Bluetooth umožňuje bezdrátové připojení každého zařízení podporujícího tuto technologii (tj. notebook, mobil, mp3 přehrávač, apod.).


Tři barevná provedení první přenosné reprobedny finského výrobce Nokia.

Navíc lze vytvářet stereo zapojením dvou reprobeden (takový párty mód). Další lahůdkou má být vypnutí zvuku v případě, kdy na přehrávající telefon někdo volá (takže není nutné vypínat hudbu). Tělo přístroje obsahuje hliníkový kryt o třech různých barvách provedení: modrá, černá a bílá. Oficiální uvedení Hi Fi reproduktoru Nokia Play 360° na trh se pak odhaduje na třetí čtvrtletí s ještě zajímavější cenovkou 149 € (3650 Kč). A tady je ještě reklamní spot:Zdroj: Hi-Tech review