www.tvfreak.cz
>
>
>

Netgear PTV3000 zajistí bezdrátový přenos obrazu

Netgear PTV3000 zajistí bezdrátový přenos obrazu
, , aktualita
Netgear si připravil nový adaptér PTV3000, jenž poslouží pro bezdrátový přenos obrazu i v rozlišení Full HD. Jedná se o adaptér typu Push2TV, takže je určen pro připojení k televizoru, na nějž budeme moci vzduchem streamovat obraz.
K oblíbeným
reklama
Jde tedy o alternativu k prostému kabelu, která přijde vhod především tam, kde se hojně využívají mobilní zařízení. Není tak třeba mít někde neustále nastražený kabel, stačí se připojit na Wi-Fi (300 Mbps 802.11 b/g/n) rozhraní tohoto zařízení a začít streamovat data.

Netgear PTV300 tak zvládne přijímat obraz s rozlišením až Full HD (1080p) a využívá k tomu Intel WiDi nebo technologii Miracast, jíž disponují zařízení Google Nexus 4, HTC One, LG Optimus G, Samsung Galaxy S 3/4, Samsung Note 10.1, Sony Xperia T/Z a další.

Samotné zařízení má rozměry 84 x 51 x 12 a hmotnost 48 gramů. Jeho napájení zajistí USB kabel, k čemuž lze využít USB port televizoru, případně lze využít dodávaný adaptér. Hlavním rozhraním ale pochopitelně je HDMI.

Bezdrátový adaptér Netgear PTV3000 je již dostupný v síti všech obchodních partnerů společnosti NETGEAR. Doporučená prodejní cena činí 2 200 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Netgear
reklama
Nejnovější články
Netflix má 34 nominací na Zlatý glóbus, Apple tři Netflix má 34 nominací na Zlatý glóbus, Apple tři
Streamovací služby mají čím dál tím kvalitnější vlastní obsah. Získávají známé herce i režiséry, a tak není divu, že Netflix zazářil na letošních nominacích na Zlatý glóbus se 34 kousky. Také úplný nováček Apple TV+ dosáhl na tři nominace.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala