Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Netflix zveřejnil teaser na nového Witchera s Liamem Hemsworthem

23.5.2024, Milan Šurkala, aktualita
Netflix zveřejnil teaser na nového Witchera s Liamem Hemsworthem
Už od podzimu roku 2022 je jasné, že třetí řada Zaklínače na streamovací službě bude pro Henryho Cavilla poslední. Nahradit ho má Liam Hemsworth a Netflix nyní uvádí i první teaser s novým hercem.
Myslíte, že bude Hemsworth lepším Zaklínačem než Cavill?
V anketě lze hlasovat do 23.6.2024. Počet hlasujících: 7
Ano0 %
Nastejno29 %
Ne71 %
Seriál The Witcher (Zaklínač) na Netflixu prochází významnou změnou. Geralta z Rivie v prvních třech řadách hrál Henry Cavill, který byl většinou fanoušků nejprve odmítán, a to např. i kvůli relativně nízkému věku. Samotný herec je velkým nadšencem do knih Andrzeje Sapkowskeho, nicméně už koncem roku 2022 vyšlo najevo, že se neobjeví ve čtvrté sérii. Skutečné důvody si můžeme domýšlet, obvykle se mluví o tom, že se mu moc nelíbil odklon od knižních předloh, a především to, že se měl vrátit do role Supermana (The Man of Steel), z čehož pak sešlo. To už ale došlo k jeho nahrazení.
 
 
Novým hercem v roli Geralta je ještě mladší Liam Hemsworth (bratr Chrise Hemswortha, který si zahrál Thora v marvelovkách). Po dlouhém čekání na čtvrtou řadu tu konečně máme alespoň teaser. Ten je velmi krátký a dozvíme se tu jedinou věc, jak vlastně nový Geralt v podání Hemswortha vypadá. Pochopitelně je jiný, ale na nějakou dramatickou změnu vizáže to nevypadá. Otázkou je, jak dopadne hlas, tím byl původní Zaklínač v Cavillově verzi dost charakteristický. Jak to vidíte vy, zdá se vám podle první ukázky, že by to mohla být změna k lepšímu nebo horšímu?
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.