www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně

Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
, , aktualita
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix se hodlá zbavit neaktivních účtů, kdy lidé sice platí za službu, ale aktivně ji nesledují. Mohlo by se zdát, že pro Netflix jsou takové účty žádoucí, protože lidé zbytečně platí a zvyšují společnosti příjmy. Přesto chce služba v těchto dnech začít posílat takovým uživatelům e-maily, ve kterých se jich bude ptát, zda chtějí v předplatném pokračovat nebo ne.
 
Netflix logo
 
Konkrétně půjde o ty účty, které si lidé zaregistrovali, ale nevyužili ani rok po registraci. Stejně tak bude tyto e-maily posílat těm uživatelům, kteří se na nic nepodívali už po dobu dvou let. Pokud kladně neodpoví, že chtějí předplatné zachovat, účty budou deaktivovány. Nebudou však smazány. Netflix je chce ponechat ve svých systémech pro případ, že by si to lidé rozmysleli a chtěli později (do 10 měsíců) účty opětovně aktivovat. Pak by vše našli tak, jak to bylo před deaktivací. Podle Netflixu tyto účty tvoří méně než 0,5 % uživatelské základny, což má být několik set tisíc uživatelů (přesných 0,5 % by bylo 914 tisíc lidí).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu Zkáza Blu-ray přehrávačů Samsung pokračuje, oprava probíhá pomalu
Před pár týdny postihla Blu-ray přehrávače a systémy domácího kina od Samsungu chyba, kvůli které se zařízení stala ve většině případů nepoužitelnými. Zdá se, že rozsah problému je větší, než se očekávalo. A reakce Samsungu zatím pomalé.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu Amazon měl streamovat filmy bez autorských práv, nyní míří k soudu
Amazon zamíří k soudu kvůli autorským právům. Překvapivě ovšem nebude na straně žalujícího nýbrž obžalovaného. Několik filmů se totiž mělo ve službě Prime Video objevit bez povolení, a tak po něm vlastník práv požaduje odškodnění.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem Polk MagniFi 2: soundbar 5.1 se subwooferem a Chromecastem
Polk Audio přináší nový soundbar do své řady MagniFi, který zákazníkům slinuje kvalitní filmový zvuk za relativně příznivou cenu. Pokud by vám nestačila základní konfigurace 5.1, můžete využít režim virtuálního 3D zvuku.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem OnePlus přidalo dvě řady Smart TV. Zaujmou nejen designem
Výrobce smartphonů OnePlus tento týden rozšířil svou nabídku televizorů o řady U a Y. První zahrnuje 4K TV, zatímco druhá se zaměřuje spíše na cenu. Naneštěstí ovšem i tyto modely zůstávají dostupné jen v Indii.
4.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
3.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik