www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně

Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
, , aktualita
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix se hodlá zbavit neaktivních účtů, kdy lidé sice platí za službu, ale aktivně ji nesledují. Mohlo by se zdát, že pro Netflix jsou takové účty žádoucí, protože lidé zbytečně platí a zvyšují společnosti příjmy. Přesto chce služba v těchto dnech začít posílat takovým uživatelům e-maily, ve kterých se jich bude ptát, zda chtějí v předplatném pokračovat nebo ne.
 
Netflix logo
 
Konkrétně půjde o ty účty, které si lidé zaregistrovali, ale nevyužili ani rok po registraci. Stejně tak bude tyto e-maily posílat těm uživatelům, kteří se na nic nepodívali už po dobu dvou let. Pokud kladně neodpoví, že chtějí předplatné zachovat, účty budou deaktivovány. Nebudou však smazány. Netflix je chce ponechat ve svých systémech pro případ, že by si to lidé rozmysleli a chtěli později (do 10 měsíců) účty opětovně aktivovat. Pak by vše našli tak, jak to bylo před deaktivací. Podle Netflixu tyto účty tvoří méně než 0,5 % uživatelské základny, což má být několik set tisíc uživatelů (přesných 0,5 % by bylo 914 tisíc lidí).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik