www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu

Netflix vylepšuje rodičovskou kontrolu nejen zavedením PINu
, , aktualita
Netflix chce být konkurenceschopnější mezi streamovacími službami, které nabízí mnoho obsahu i pro děti, a proto se rozhodl dále vylepšit svou rodičovskou kontrolu. Zavádí např. PIN nebo vylepšené filtry.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby lidé nemusí hodnotit jen na základě jejich ceny a nabídky titulů, jistou váhu může mít v rodinách i dostupnost obsahu přístupného pro děti a filtrování obsahu, ke kterému by ještě neměly mít přístup. Netflix se v tomto chce zlepšit, a proto zavádí několik nových funkcí pro lepší rodičovskou kontrolu. Jako první je tu zavedení PINu, který lze nastavit pro účty rodičů, ke kterým by děti neměly mít přístup. Ty tak mohou využívat jen ty svoje.
 
Netflix rodičovská ochrana
 
Vylepšeny byly i věkové filtry a možnosti jejich nastavení pro jednotlivé účty na Netflixu. Tyto filtry navíc mohou být odlišné podle konkrétní legislativy země, ve které je streamovací služba používána. Rodiče dokonce mohou zakázat přístup k jednotlivým titulům podle názvu a v takovém případě se nebude ukazovat ani ve vyhledávání. Rodiče si dále mohou zobrazit přehledně všechny účty v seznamu včetně nastavených práv. Dále je možné podívat se na seznam toho, na co se dítě dívalo, a vypnout u jejich účtů automatické přehrávání.
 
Netflix rodičovská ochrana
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala