www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix v ČR? Možná už příští rok

Netflix v ČR? Možná už příští rok
, , aktualita
Americký Netflix expandoval v září do šesti evropských zemí, ale tím rozšiřování jeho teritoria nekončí. Ještě větší expanze má nastat v příštím roce. Oficiálně nic potvrzeno nebylo. Spekulace hovoří o Austrálii, jižní, střední a východní Evropě.
K oblíbeným
reklama
Netflix asi není třeba nějak představovat. Tento původně americký poskytovatel placeného streamingu expandoval jen v září do Německa, Francie, Rakouska, Švýcarska, Belgie a Lucemburska. Streamovací gigant už neuvedl, kolik vlastně získal předplatitelů v těchto regionech. Uvedl pouze, že v některých z nich je zájem větší než na jakémkoliv jiném trhu, na který vstoupil.

Na rok 2015 Netflix chystá další masivní expanzi. Finanční ředitel společnosti David Wells uvedl, že se bude jednat o něco podobného letošnímu roku nebo ještě o něco většího. Netflix uvádí, že po celém světě mimo USA je nějakých 600 milionů uživatelů širokopásmového připojení. Společnost doufá, že se jim podaří chytit 10 procent z nich. Wells naznačil, že plány na příští rok nezahrnují Asii. Spekulace naznačují, že se chystá start v Austrálii, kde již byly najmuty příslušné agentury. Dále se mluví o další expanzi na Starém kontinentu. Jednat by se mělo o Itálii, Španělsko, Maďarsko, Polsko a Českou republiku. Netflix ale žádnou z nich nepotvrdil. V současnosti má po celém světě 53 milionů předplatitelů. Jedná se tak o celosvětově největší službu předplaceného videa.

Zdroj: FlatpanelsHD
Nejnovější články
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala