www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix v blízké době expanduje do 150 zemí

Netflix v blízké době expanduje do 150 zemí
, , aktualita
Americký poskytovatel streamovaných médií oznámil, že v blízké době expanduje do cca 150 zemí po celém světě, přičemž nejdříve zavítá na velmi soutěživý japonský trh. Dočkáme se tedy konečně i my?
K oblíbeným
reklama
Expanze služby Netflix má být přitom velmi rychlá vzhledem k tomu, kolik nových zemí má zasáhnout. Netflix s ní totiž začne v tomto roce a skončí v tom příštím. V současné době Netflix funguje v 50 zemích po celém světě a vzhledem k tomu, že po celém světě je přibližně dvě stě zemí se všeobecně uznávanou nezávislostí, tak by se nám tato služba rozhodně neměla vyhnout. Doufejme tedy, že takováto hláška o nedostupnosti služby bude již brzy minulostí.

Od služby Netflix můžeme očekávat velmi bohatou nabídku filmů a seriálů, které si našinec dnes často musí obstarávat způsobem, jenž se jejich autorům zcela jistě nelíbí. Výše uvedené tedy platí pro ty, kteří nechtějí čekat, až si seriálu všimnou naše televizní stanice a přinesou jej v českém dabingu.

Otázka ale je, zda nebude nabídka služby Netflix u nás nějak omezena, však se musí počítat i s přístupem obyvatelstva k širokopásmovému připojení k Internetu, neboť Netflix nabízí také videa ve 4K. Dobrou zprávou ale je, že v Japonsku se počítá také s nabídkou lokálních televizních seriálů a filmů, které mají být nabídnuty i celosvětovému publiku. Snad to tedy bude stejně fungovat i v našich končinách.

Netflix se tedy již brzy chce stát globální službou, a to snad i s globálním obsahem, který bude zpřístupněn všem uživatelům stejně bez rozdílu.

Zdroj: Tom's Hardware
Nejnovější články
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV Samsung doporučuje pravidelnou kontrolu antivirem u Smart TV
Výrobce chytrých televizí Samsung doporučuje, aby jejich uživatelé pravidelně spouštěli antivirus. I chytrá televize totiž může být napadena zákeřným malwarem, pokud je připojena do internetu.
19.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia Dohoda za 500 milionů USD: J.J. Abrams bude dělat pro WarnerMedia
Ve streamovacích službách začíná být pořádný chaos. Producent a režisér J.J. Abrams je totiž v posledních fázích jednání s WarnerMedia, která jeho společnosti Bad Robot zajistí dohodu ve výši 500 milionů dolarů.
18.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka Russian Doll: povedená seriálová časová smyčka
Produkce Netflixu má na svědomí mnoho vlastního filmů i seriálů a jedním z nich je i seriál Russian Doll. Nadia v podání Natashy Lyonne zde umírá a opět se probouzí do stejného okamžiku. Podaří se jí reinkarnaci někdy ukončit?
18.6.2019, recenze, Milan Šurkala