www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix uvolnil film Chicagský tribunál na YouTube. Ale jen na 48 hodin

Netflix uvolnil film Chicagský tribunál na YouTube. Ale jen na 48 hodin
, , aktualita
Diváci bez předplatného Netflixu mohou nyní zdarma a legálně zhlédnout historické drama Chicagský tribunál. K dispozici je na YouTube, ale jen po velmi omezenou dobu. Navíc bez českých titulků.
K oblíbeným
reklama
Netflix investuje obrovské částky do originální produkce, které sice stále dominují seriály, ale stále větší prostor dostávají také filmy. Některé z nich slaví úspěch jak mezi diváky, tak u filmových kritiků. V roce 2021 bude mít premiéru sedm desítek snímků z původní produkce Netflixu –⁠ to znamená více než jednu premiéru týdne. Nyní se americká firma rozhodla zpřístupnit jeden ze svých nejúspěšnějších filmů loňského roku všem divákům. Má to ovšem několik háčků. Řeč je historickém drama Chicagský tribunál (The Trial of the Chicago 7), který měl v říjnu 2020 na Netflixu.
 
 
Od dnešního rána se snímek objevil v celé délce na platformě YouTube. Nejedná se však o žádný nelegální upload. Film můžete zhlédnout zdarma přímo na oficiálním kanálu Netflixu, kde jsou obvykle zveřejňovány trailery k nadcházejícím pořadům. Chicagský tribunál bude k dispozici pouze po dobu 48 hodin –⁠ přístup tedy skončí v neděli 21. února v 8:59 ráno. Dostupnost videa nebyla na YouTube nijak regionálně omezena, proto jej lze zhlédnout i z České republiky (kvůli věkovému omezení videa ovšem může být vyžadováno přihlášení).
 
Přesto na mnohé české diváky čeká nepříjemné překvapení kvůli absenci jakékoliv lokalizace. Film je dostupný v původním znění a s titulky v osmi světových jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, latinskoamerické španělštině, italštině, korejštině a japonštině. Přitom na Netflixu je Chicagský tribunál k dispozici s českými titulky. Nezapomeňte, že na YouTube je nutné titulky nejprve aktivovat v přehrávači a potom nastavit jazyk pomocí ozubeného kolečka. K dispozici je sice automatický překlad titulků (např. do češtiny), ale na jeho kvalitu nelze spoléhat.
 
 
Historické drama Chicagský tribunál od scenáristy a režiséra Aarona Sorkina (Newsroom) vypráví o následcích protestu proti sjezdu demokratů v roce 1968. Kvůli podněcování nepokojů, které vedly k násilí a střetům s policií, byl s organizátory protestů zahájen známý soudní proces. Snímek získal pět nominací na Zlaté glóby a vysoká hodnocení v recenzích kritiků. Také mezi filmovými fanoušky si drží vysoké hodnocení (např. 85 % na ČSFD).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář První dojmy ze 110" microLED TV od Samsungu. Zatím není dokonalá, napsal novinář
Redaktor webu FlatpanelsHD dostal nedávno možnost poprvé na vlastní oči spatřit microLED TV o úhlopříčce 110", kterou chce Samsung letos uvést na trh. Na jedné straně ocenil bohaté barvy nebo temnou černou, ale našel i několik nedostatků.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami TCL potvrzuje OLED TV s vlastními panely v roce 2023. Mohly by zamávat cenami
Divizi LG Display roste konkurence. Do výroby televizních OLED panelů pomocí tisku se chce do 2 let pustit čínské TCL. Firma to potvrdila na nedávné konferenci. A pro zákazníky je to výborná zpráva.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač Panasonic v roce 2021 nepředstaví nový UHD Blu-ray přehrávač
Čekáte na nový Ultra HD Blu-ray přehrávač od Panasonicu? Letos se nedočkáte. Výrobce potvrdil, že nechystá žádnou novinku. Malou útěchou by měl být aspoň drobný upgrade stávajícího modelu UB9000.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi Mi TV EA 2022: elegantní, ale přitom levné televize v mnoha úhlopříčkách Xiaomi Mi TV EA 2022: elegantní, ale přitom levné televize v mnoha úhlopříčkách
Xiaomi dnes na domácím trhu představilo novou sérii LCD TV, které mají tělo z kovu a používají mimořádně úzké rámečky okolo obrazovky. Tento „prémiový design“ přitom televizory kombinují s cenami nižší až střední třídy.
16.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik