www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi

Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
, , aktualita
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
K oblíbeným
reklama
I když mnohé streamovací služby omezují svá zkušební období, Netflix nevyjímaje, právě služba Netflix spustila zajímavou nabídku pro vybranou skupinu uživatelů. Konkrétně jde o uživatele v africké Keni, kteří potvrdí, že je jim přes 18 let. Tam bude k dispozici i omezený bezplatný plán, který nejenže bude zdarma, ale dokonce bude i bez reklam. Dokonce ani nebude po uživatelích chtít platební informace po registraci. Jistě tušíte, že to bude mít i nějaký ten háček. 
 
Netflix logo
 
Jedním z několika omezení bude to, že dostupná bude zhruba jen čtvrtina obsahu z platformy. Nebude možné stahovat obsah pro pozdější shlédnutí v offline režimu a také nebude možné ho zobrazit na televizi, počítačích a některých jiných zařízeních. Plán totiž bude výhradně omezen na aplikaci pro Android. Netflix pochopitelně doufá, že lidé díky tomu službu alespoň zkusí a část z nich pak později přejde na placená předplatná. Služba díky tomu chce i zjistit, jak úspěšný bude tento přístup v konverzích neplatících uživatelů na ty platící (tedy i to, zda má smysl zkoušet něco takového na dalších trzích). Dalším cílem je růst uživatelské základny, jejíž nárůst už v mnohých zemích zpomaluje.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Squid Game má trailer k 2. sérii, Britové si ji zahrají naživo v bezpečnější formě Squid Game má trailer k 2. sérii, Britové si ji zahrají naživo v bezpečnější formě
Nejpopulárnější seriál Netflixu, korejský Squid Game, se dočká druhé série. Už tu máme i trailer k nové řadě. Popularita se ukazuje i v tom, že společnosti nabízí podobné hry naživo. Jen by se v nich nemělo umírat.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty
Společnost Panasonic vyráběla televize i v českém závodě v Plzni. Tomu je ale konec a firma oznámila ukončení produkce. Tu převezmou smluvní partneři společnosti tak, jak se to stává čím dál častěji.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix zvýšil počet předplatitelů o 4,4 milionu, může za to i Squid Game Netflix zvýšil počet předplatitelů o 4,4 milionu, může za to i Squid Game
Streamovací službě Netflix se daří. Počet předplatitelů zvýšila více, než se obecně očekávalo. Vypadá to, že nemalý podíl na tom bude mít i nový korejský seriál Squid Game, který se těší obrovské oblibě.
21.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování
Vedle nového Photoshopu Elements 2022 se objevil i video editor Premiere Elements 2022. Ten např. usnadňuje volbu poměru stran včetně automatického vyhledání objektu. Máme zde i lepší možnost práce se světly a stíny.
8.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
7.10.2021, aktualita, Milan Šurkala