Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu

7.10.2021, Milan Šurkala, aktualita
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
Streamovací služba Netflix (a produkční společnost Siren Picture) nechá lehce přepracovat jihokorejský seriál Squid Game. Ten je velmi úspěšný a je prvním korejským seriálem, který se dostal na první příčku ve sledovanosti. Bohužel si nese i jeden menší problém. V seriálu se mihne několik telefonních čísel, která skutečně existují stejně jako jejich majitelé. A ti teď mají krušné chvilky.
 
Netflix Squid Game
 
Lidé totiž volají a píší zprávy na tato čísla a např. jedna byznysmenka z Jižní Koreje říká, že jí volalo přes 4000 různých čísel. Není v tom však zdaleka sama. V seriálu je zobrazeno telefonních čísel hned několik a snad všechna zažívají v posledních dnech podobné bombardování telefonáty a vzkazy. Seriál tak bude v tomto detailu přepracován a telefonní čísla existujících lidí by měla zmizet. Snad zmizí i obtěžování.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.