www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu

Netflix upraví Squid Game, lidé volají na čísla ze seriálu
, , aktualita
Veleúspěšný seriál Squid Game, který bere přední příčky statistiky sledovanosti na Netflixu, má trochu problém. Telefonní čísla zobrazená v seriálu skutečně existují a jejich majitelé nyní nemají ani trochu klidu.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix (a produkční společnost Siren Picture) nechá lehce přepracovat jihokorejský seriál Squid Game. Ten je velmi úspěšný a je prvním korejským seriálem, který se dostal na první příčku ve sledovanosti. Bohužel si nese i jeden menší problém. V seriálu se mihne několik telefonních čísel, která skutečně existují stejně jako jejich majitelé. A ti teď mají krušné chvilky.
 
Netflix Squid Game
 
Lidé totiž volají a píší zprávy na tato čísla a např. jedna byznysmenka z Jižní Koreje říká, že jí volalo přes 4000 různých čísel. Není v tom však zdaleka sama. V seriálu je zobrazeno telefonních čísel hned několik a snad všechna zažívají v posledních dnech podobné bombardování telefonáty a vzkazy. Seriál tak bude v tomto detailu přepracován a telefonní čísla existujících lidí by měla zmizet. Snad zmizí i obtěžování.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Squid Game má trailer k 2. sérii, Britové si ji zahrají naživo v bezpečnější formě Squid Game má trailer k 2. sérii, Britové si ji zahrají naživo v bezpečnější formě
Nejpopulárnější seriál Netflixu, korejský Squid Game, se dočká druhé série. Už tu máme i trailer k nové řadě. Popularita se ukazuje i v tom, že společnosti nabízí podobné hry naživo. Jen by se v nich nemělo umírat.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty Panasonic ukončí výrobu televizí v Plzni, továrna přejde na jiné produkty
Společnost Panasonic vyráběla televize i v českém závodě v Plzni. Tomu je ale konec a firma oznámila ukončení produkce. Tu převezmou smluvní partneři společnosti tak, jak se to stává čím dál častěji.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix zvýšil počet předplatitelů o 4,4 milionu, může za to i Squid Game Netflix zvýšil počet předplatitelů o 4,4 milionu, může za to i Squid Game
Streamovací službě Netflix se daří. Počet předplatitelů zvýšila více, než se obecně očekávalo. Vypadá to, že nemalý podíl na tom bude mít i nový korejský seriál Squid Game, který se těší obrovské oblibě.
21.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování Adobe Premiere Elements 2022 vylepšuje např. automatické rámování
Vedle nového Photoshopu Elements 2022 se objevil i video editor Premiere Elements 2022. Ten např. usnadňuje volbu poměru stran včetně automatického vyhledání objektu. Máme zde i lepší možnost práce se světly a stíny.
8.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala