Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Netflix ukázal trailer na Vyproštění (Extraction) s Chrisem Hemsworthem

8.4.2020, Milan Šurkala, aktualita
I v dnešní době se můžeme těšit na nějaký ten nový obsah na streamovacích službách. Netflix si připravil film Vyproštění (Extraction), ve kterém si zahrál Chris Hemsworth. Nyní se můžete podívat i na trailer k filmu.
Přestože se kvůli koronavirové pandemii v podstatě přestaly točit nové filmy a u těch natočených se posunulo datum uvedení, dočkáme se několika novinek. Streamovací služby totiž nebazírují na kinech jako tradiční filmová studia, která by si bez stříbrného plátna asi nedokázala nic představit, přestože také mají streamovací platformy. Netflix si tak na 24. dubna připravil film Vyproštění (Extraction), v němž si hlavní úlohu žoldáka Tylera Rakea střihl Chris Hemsworth. Toho známe především jako Thora ze světa komiksů Marvelu.
 
 
Ostatně nový snímek Netflixu režírovala stejná dvojice jako dva díly filmů Captain America (Návrat prvního Avengera, Civil War) a dva díly Avengers (Infinity War, Enddgame), Anthony a Joe Russoovi. Tyler Rake se v novém filmu nechá najmout k záchraně uneseného syna šéfa mezinárodního zločinu a rozhodně to nebude mít lehké. Jak to dopadne, to uvidíme až za dva týdny. Zatím se můžeme podívat akorát na trailer k filmu.
 
Zdroj: Netflix YouTube


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.