www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix ukázal trailer na Vyproštění (Extraction) s Chrisem Hemsworthem

Netflix ukázal trailer na Vyproštění (Extraction) s Chrisem Hemsworthem
, , aktualita
I v dnešní době se můžeme těšit na nějaký ten nový obsah na streamovacích službách. Netflix si připravil film Vyproštění (Extraction), ve kterém si zahrál Chris Hemsworth. Nyní se můžete podívat i na trailer k filmu.
K oblíbeným
reklama
Přestože se kvůli koronavirové pandemii v podstatě přestaly točit nové filmy a u těch natočených se posunulo datum uvedení, dočkáme se několika novinek. Streamovací služby totiž nebazírují na kinech jako tradiční filmová studia, která by si bez stříbrného plátna asi nedokázala nic představit, přestože také mají streamovací platformy. Netflix si tak na 24. dubna připravil film Vyproštění (Extraction), v němž si hlavní úlohu žoldáka Tylera Rakea střihl Chris Hemsworth. Toho známe především jako Thora ze světa komiksů Marvelu.
 
 
Ostatně nový snímek Netflixu režírovala stejná dvojice jako dva díly filmů Captain America (Návrat prvního Avengera, Civil War) a dva díly Avengers (Infinity War, Enddgame), Anthony a Joe Russoovi. Tyler Rake se v novém filmu nechá najmout k záchraně uneseného syna šéfa mezinárodního zločinu a rozhodně to nebude mít lehké. Jak to dopadne, to uvidíme až za dva týdny. Zatím se můžeme podívat akorát na trailer k filmu.
 
Zdroj: Netflix YouTube


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu LG uvádí 4K LCD TV pro rok 2020. S novým webOS i funkcemi od Applu
LG oznámilo, že se na trh brzy dostanou nové LCD TV z řad Nano a UN. Jedná se převážně o modely střední třídy, které jsou vybaveny AirPlay 2 a novou verzí webOS. Prodej se se již pomalu rozjíždí na evropských trzích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10 Topsion TP01: velmi levný TV box je nyní dostupný s Androidem 10
Do čínských e-shopů se nedávno dostalo další multimediální centrum za pár desítek dolarů, které používá nejnovější Android 10. Od předchozí verze zařízení se jinak neliší, o pohon se tedy opět stará procesor Rockchip RK3318.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace Netflix doporučil televizory pro rok 2020, upravil i podmínky certifikace
Program Netflix Recommended TV označuje televize, které splňují požadavky stanovené Netflixem a jsou vhodné pro sledování obsahu z této platformy. Letos byla mezi podmínky přidána podpora interaktivních pořadů. Jaké televize tedy Netflix doporučuje?
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena Od smartphonů k televizím. Realme Smart TV byla oficiálně představena
První televizory od čínské značky Realme se snaží konkurenci zničit hlavně cenou. Bezrámečkový design, solidní ozvučení i Android TV nejsou v daném segmentu samozřejmostí, proto se muselo šetřit někde jinde. Dostupnost zatím byla potvrzena jen v Indii.
26.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps Z CAM E2-M4: MFT kamera se 4K při 120 fps
Na trh míří nová kamera Z CAM E2-M4, která je dosti pozoruhodná svými schopnostmi. Za překvapivě nízkou cenu totiž podporuje videosekvence s Cinema 4K rozlišením při velmi vysoké frekvenci 120 fps.
26.5.2020, aktualita, Milan Šurkala