www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
, , aktualita
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix si chystá další žhavé želízko do ohně. Připravuje totiž vlastní verzi seriálu na motivy legendárního Zaklínače (The Witcher), jehož předlohy napsal polský spisovatel Andrzeje Sapkowski. Pokud jste fanoušky tohoto příběhu, pak rozhodně čekejte na letošní Comic Con, který se bude konat 19. července v San Diegu. Zde by totiž Netflix měl o nové verzi Zaklínače zveřejnit více podrobností.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zatím víme jen to, že se seriálu dočkáme někdy v průběhu letošního roku, ale nevíme přesně kdy. Hlavní roli Geralta z Rivie připadla Henrymu Cavillovi, toho můžeme znát např. z Mission: Impossible - Fallout.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Anya Chalotra si zahraje Yennefer, Freya Allan se pak objeví v roli Ciri. Z dalších herců a hereček tu máme jména jako Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, Mimi Ndiweni (Fringilla) a mnoho dalších. Poznamenejme ještě, že nový seriál má být více založen na příběhu z původních knih a nikoli na počítačových hrách, které využily jejich motivy.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala