www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
, , aktualita
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix si chystá další žhavé želízko do ohně. Připravuje totiž vlastní verzi seriálu na motivy legendárního Zaklínače (The Witcher), jehož předlohy napsal polský spisovatel Andrzeje Sapkowski. Pokud jste fanoušky tohoto příběhu, pak rozhodně čekejte na letošní Comic Con, který se bude konat 19. července v San Diegu. Zde by totiž Netflix měl o nové verzi Zaklínače zveřejnit více podrobností.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zatím víme jen to, že se seriálu dočkáme někdy v průběhu letošního roku, ale nevíme přesně kdy. Hlavní roli Geralta z Rivie připadla Henrymu Cavillovi, toho můžeme znát např. z Mission: Impossible - Fallout.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Anya Chalotra si zahraje Yennefer, Freya Allan se pak objeví v roli Ciri. Z dalších herců a hereček tu máme jména jako Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, Mimi Ndiweni (Fringilla) a mnoho dalších. Poznamenejme ještě, že nový seriál má být více založen na příběhu z původních knih a nikoli na počítačových hrách, které využily jejich motivy.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala
Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být Spider-Man: Daleko od domova - marvelovka, jak má být
V těchto dnech do kin vlétl nový díl Spider-Mana s podtitulem Daleko od domova (Far From Home) a my přinášíme jeho recenzi. Peter Parker se vydá na školní výlet po Evropě, jenže elementálové mu zhatí klidnou dovolenou. Nebudou však jediní.
5.7.2019, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Rim of the World: když se Netflix zblázní Rim of the World: když se Netflix zblázní
Netflix vypustil do světa další sci-fi snímek. Tentokrát se o záchranu celého světa před invazí mimozemšťanů postarají čtyři děti na letním táboře. Bude film natočen stejně uhozeně, jako zní jeho zápletka?
2.7.2019, recenze, Milan Šurkala2 komentáře
Men in Black: International - nevýrazné pokračování Men in Black: International - nevýrazné pokračování
V kinech právě běží čtvrtý díl Mužů v černém s podtitulem Globální hrozba (Men in Black: International). Poprvé však máme v týmu agentů v terénu ženu. Dokáže nový díl překonat své předchůdce, nebo zapadne?
26.6.2019, recenze, Milan Šurkala
Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou Avengers: Endgame míří do kin s potitulkovou scénou
Kasovní trhák Avengers: Endgame překvapil tím, že neměl potitulkovou scénu, jak je u marvelovských filmů zvykem. A protože na překonání Avatara mu chybí už jen kousek, s novými scénami míří do kin v pozměněném podání.
21.6.2019, aktualita, Milan Šurkala