www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
, , aktualita
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix si chystá další žhavé želízko do ohně. Připravuje totiž vlastní verzi seriálu na motivy legendárního Zaklínače (The Witcher), jehož předlohy napsal polský spisovatel Andrzeje Sapkowski. Pokud jste fanoušky tohoto příběhu, pak rozhodně čekejte na letošní Comic Con, který se bude konat 19. července v San Diegu. Zde by totiž Netflix měl o nové verzi Zaklínače zveřejnit více podrobností.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zatím víme jen to, že se seriálu dočkáme někdy v průběhu letošního roku, ale nevíme přesně kdy. Hlavní roli Geralta z Rivie připadla Henrymu Cavillovi, toho můžeme znát např. z Mission: Impossible - Fallout.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Anya Chalotra si zahraje Yennefer, Freya Allan se pak objeví v roli Ciri. Z dalších herců a hereček tu máme jména jako Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, Mimi Ndiweni (Fringilla) a mnoho dalších. Poznamenejme ještě, že nový seriál má být více založen na příběhu z původních knih a nikoli na počítačových hrách, které využily jejich motivy.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux
Xiaomi dnes oficiálně představilo svou první OLED TV, která zároveň otevírá novou řadu špičkových televizorů Mi TV Master Series. Zákazníky se snaží přesvědčit 65palcovým panelem se 120 Hz nebo HDMI 2.1. A jaká bude cena?
2.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV
Německý výrobce luxusních televizorů Loewe, který kvůli finančním problémům opět změnil vlastníka, po dlouhé době představil nové modely. Druhá generace řady Bild 3 je opět dostupná ve čtyřech úhlopříčkách.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny
Kromě několika letních komedií začíná Netflix prázdniny třetí řadou vikingské série Seveřané nebo dalšími Nevyjasněnými záhadami. Připravili jsme pro vás kompletní přehled filmů, seriálů i dokumentů z originální produkce Netflixu tento měsíc.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik