www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)

Netflix ukázal snímky ze svého Zaklínače (The Witcher)
, , aktualita
Legendární Zaklínač (The Witcher) Andrzeje Sapkowskeho se dočká dalšího seriálového zpracování. Tentokrát se o něj postará streamovací služba Netflix, která o něm více pohovoří na následujícím Comic Conu.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix si chystá další žhavé želízko do ohně. Připravuje totiž vlastní verzi seriálu na motivy legendárního Zaklínače (The Witcher), jehož předlohy napsal polský spisovatel Andrzeje Sapkowski. Pokud jste fanoušky tohoto příběhu, pak rozhodně čekejte na letošní Comic Con, který se bude konat 19. července v San Diegu. Zde by totiž Netflix měl o nové verzi Zaklínače zveřejnit více podrobností.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zatím víme jen to, že se seriálu dočkáme někdy v průběhu letošního roku, ale nevíme přesně kdy. Hlavní roli Geralta z Rivie připadla Henrymu Cavillovi, toho můžeme znát např. z Mission: Impossible - Fallout.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Anya Chalotra si zahraje Yennefer, Freya Allan se pak objeví v roli Ciri. Z dalších herců a hereček tu máme jména jako Jodhi May, Björn Hlynur Haraldsson, Adam Levy, Mimi Ndiweni (Fringilla) a mnoho dalších. Poznamenejme ještě, že nový seriál má být více založen na příběhu z původních knih a nikoli na počítačových hrách, které využily jejich motivy.
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 
Zaklínač (The Witcher)
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
1.12.2019, aktualita, Milan Šurkala