www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi

Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
, , aktualita
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix nabízí vedle obsahu jiných studií také spoustu toho vlastního. Seznam připravovaného obsahu je hodně dlouhý a jednou z novinek na září bude 3dílná dokumentární série Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates. Bude se tedy věnovat životu Billa Gatese, nepůjde však primárně o jeho počínání v době, kdy řídil Microsoft, ale naopak o tom, co dělal poté, co před téměř 20 lety opustil post CEO společnosti (v lednu 2000). Zabývá se např. činnosti nadace Bill & Melinda Gates Foundation, ale i dalšími projekty.
 
Inside Bill's Brain
 
Mezi nimi jsou i takové věci, jako je budování kanalizačních systémů a jaderná energie. Tam jde především o společnost Terra Power, která pracuje na systému, jak využít "vyhořelé" palivo z jaderných elektráren. To totiž stále obsahuje drtivou většinu energie a může dohořívat po dobu mnoha desítek let. Dokonce se měl postavit pilotní projekt, elektrárna v Číně, to ale zatrhla Trumpova administrativa kvůli čínsko-americkým vztahům ohledně jaderných technologií a obavám z bezpečnosti s tím spojenými.
 
Režisérem série bude Davis Guggenheim, který tvrdí, že je cílem udělat opravdu dokument a nikoli reklamní snímek na Gatesovy projekty posledních 20 let. Pokud vás toto bude zajímat, nezapomeňte si do kalendáře poznačit datum 20. září, kdy se seriál objeví na Netflixu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala