www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi

Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
, , aktualita
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix nabízí vedle obsahu jiných studií také spoustu toho vlastního. Seznam připravovaného obsahu je hodně dlouhý a jednou z novinek na září bude 3dílná dokumentární série Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates. Bude se tedy věnovat životu Billa Gatese, nepůjde však primárně o jeho počínání v době, kdy řídil Microsoft, ale naopak o tom, co dělal poté, co před téměř 20 lety opustil post CEO společnosti (v lednu 2000). Zabývá se např. činnosti nadace Bill & Melinda Gates Foundation, ale i dalšími projekty.
 
Inside Bill's Brain
 
Mezi nimi jsou i takové věci, jako je budování kanalizačních systémů a jaderná energie. Tam jde především o společnost Terra Power, která pracuje na systému, jak využít "vyhořelé" palivo z jaderných elektráren. To totiž stále obsahuje drtivou většinu energie a může dohořívat po dobu mnoha desítek let. Dokonce se měl postavit pilotní projekt, elektrárna v Číně, to ale zatrhla Trumpova administrativa kvůli čínsko-americkým vztahům ohledně jaderných technologií a obavám z bezpečnosti s tím spojenými.
 
Režisérem série bude Davis Guggenheim, který tvrdí, že je cílem udělat opravdu dokument a nikoli reklamní snímek na Gatesovy projekty posledních 20 let. Pokud vás toto bude zajímat, nezapomeňte si do kalendáře poznačit datum 20. září, kdy se seriál objeví na Netflixu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala