www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi

Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
, , aktualita
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Netflix nabízí vedle obsahu jiných studií také spoustu toho vlastního. Seznam připravovaného obsahu je hodně dlouhý a jednou z novinek na září bude 3dílná dokumentární série Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates. Bude se tedy věnovat životu Billa Gatese, nepůjde však primárně o jeho počínání v době, kdy řídil Microsoft, ale naopak o tom, co dělal poté, co před téměř 20 lety opustil post CEO společnosti (v lednu 2000). Zabývá se např. činnosti nadace Bill & Melinda Gates Foundation, ale i dalšími projekty.
 
Inside Bill's Brain
 
Mezi nimi jsou i takové věci, jako je budování kanalizačních systémů a jaderná energie. Tam jde především o společnost Terra Power, která pracuje na systému, jak využít "vyhořelé" palivo z jaderných elektráren. To totiž stále obsahuje drtivou většinu energie a může dohořívat po dobu mnoha desítek let. Dokonce se měl postavit pilotní projekt, elektrárna v Číně, to ale zatrhla Trumpova administrativa kvůli čínsko-americkým vztahům ohledně jaderných technologií a obavám z bezpečnosti s tím spojenými.
 
Režisérem série bude Davis Guggenheim, který tvrdí, že je cílem udělat opravdu dokument a nikoli reklamní snímek na Gatesovy projekty posledních 20 let. Pokud vás toto bude zajímat, nezapomeňte si do kalendáře poznačit datum 20. září, kdy se seriál objeví na Netflixu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik