www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile

Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
, , aktualita
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
K oblíbeným
reklama
Doba se mění vypadá to, že streamování nebude zdaleka už jen záležitostí pro pasivní konzumování obsahu, jako je hudba nebo filmy/seriály. Na Netflixu už máme interaktivní seriály, kdy si sami můžete vybírat, jak se bude děj dále odehrávat. Máme zde i streamování her jako Apple Arcade, Google Stadia, GeForce Now nebo Xbox Cloud Gaming, podobně tak se do cloudu přesouvá i samotný operační systém jako Windows 365. A právě výše zmíněný Netflix možná chystá další novinku.
 
Netflix logo
 
Představitelé streamovací služby totiž potvrdili, že jejich řady rozšiřuje Mike Verdu. Ten pracoval např. v mobilních herních společnostech Zynga, EA Mobile nebo v poslední době ve Facebooku na VR hrách. Z toho se dá usuzovat, že by Netflix mohl rozšiřovat množství interaktivního obsahu o hry. Zatím není jasné jakého typu, ani jak se budou ovládat. Také zatím nevíme, jak se to projeví na ceně předplatného (zda půjde o separátní službu, včlení se do Netflixu, bude balíček obou služeb,...?). Každopádně, pokud bude herní streamování na Netflixu oznámeno, neměli bychom už být příliš překvapeni.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi Netflix uvedl omezený bezplatný plán dokonce bez reklam, ale jen v jediné zemi
Netflix zkouší další způsob, jak získat nové uživatele. Jedním z nich je bezplatný plán dokonce i bez reklam. Pochopitelně přinese několik omezení a dostupný bude jen v jedné zemi. A ta naše to bohužel není.
25.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala