www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile

Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
, , aktualita
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
K oblíbeným
reklama
Doba se mění vypadá to, že streamování nebude zdaleka už jen záležitostí pro pasivní konzumování obsahu, jako je hudba nebo filmy/seriály. Na Netflixu už máme interaktivní seriály, kdy si sami můžete vybírat, jak se bude děj dále odehrávat. Máme zde i streamování her jako Apple Arcade, Google Stadia, GeForce Now nebo Xbox Cloud Gaming, podobně tak se do cloudu přesouvá i samotný operační systém jako Windows 365. A právě výše zmíněný Netflix možná chystá další novinku.
 
Netflix logo
 
Představitelé streamovací služby totiž potvrdili, že jejich řady rozšiřuje Mike Verdu. Ten pracoval např. v mobilních herních společnostech Zynga, EA Mobile nebo v poslední době ve Facebooku na VR hrách. Z toho se dá usuzovat, že by Netflix mohl rozšiřovat množství interaktivního obsahu o hry. Zatím není jasné jakého typu, ani jak se budou ovládat. Také zatím nevíme, jak se to projeví na ceně předplatného (zda půjde o separátní službu, včlení se do Netflixu, bude balíček obou služeb,...?). Každopádně, pokud bude herní streamování na Netflixu oznámeno, neměli bychom už být příliš překvapeni.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence Google uvedl Android TV 12 s UI ve 4K a přizpůsobením snímkovací frekvence
Google uvedl novou generaci operačního systému Android TV 12. Ta přináší několik vylepšení, jako je např. uživatelské rozhraní ve 4K, dostal podporu pro HDMI CEC 2.0 a další úpravy včetně vylepšeného soukromí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265 VVC/H.266 dle studie v 8K o 41 % úspornější než HEVC/H.265
Nový kodek VVC/H.266 chce nahradit stávající HEVC/H.265 a podle poslední studie je v kompresi 8K videa až o 41 % lepší. To je patrné především pro vyšší snímkovací frekvence, které mají ostřejší obraz.
2.12.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala
SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266 SoC MediaTek Pentonic 2000 pro televize s 8K/120Hz a H.266
Moderní 8K televize budou moci brzy využívat velmi výkonného SoC od společnosti MediaTek. Jeho nový Pentonic 2000 bude vyráběn 7nm procesem, který má zajistit i nízkou spotřebu. Nabitý bude i technologiemi jako např. podporou H.266.
28.11.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71 Panasonic představuje kompaktní projektor PT-VMZ71
Společnost Panasonic představila novou řadu projektorů s rozlišením WUXGA, které vévodí model PT-VMZ71. Přinese vyšší jas, přitom si však zachovává poměrně kompaktní konstrukci a nízkou hmotnost.
23.11.2021, aktualita, Milan Šurkala