www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile

Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
, , aktualita
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
K oblíbeným
reklama
Doba se mění vypadá to, že streamování nebude zdaleka už jen záležitostí pro pasivní konzumování obsahu, jako je hudba nebo filmy/seriály. Na Netflixu už máme interaktivní seriály, kdy si sami můžete vybírat, jak se bude děj dále odehrávat. Máme zde i streamování her jako Apple Arcade, Google Stadia, GeForce Now nebo Xbox Cloud Gaming, podobně tak se do cloudu přesouvá i samotný operační systém jako Windows 365. A právě výše zmíněný Netflix možná chystá další novinku.
 
Netflix logo
 
Představitelé streamovací služby totiž potvrdili, že jejich řady rozšiřuje Mike Verdu. Ten pracoval např. v mobilních herních společnostech Zynga, EA Mobile nebo v poslední době ve Facebooku na VR hrách. Z toho se dá usuzovat, že by Netflix mohl rozšiřovat množství interaktivního obsahu o hry. Zatím není jasné jakého typu, ani jak se budou ovládat. Také zatím nevíme, jak se to projeví na ceně předplatného (zda půjde o separátní službu, včlení se do Netflixu, bude balíček obou služeb,...?). Každopádně, pokud bude herní streamování na Netflixu oznámeno, neměli bychom už být příliš překvapeni.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Nové televize Xiaomi mají lepší kameru než váš smartphone Nové televize Xiaomi mají lepší kameru než váš smartphone
Xiaomi tento týden představilo Mi TV 6 Extreme Edition a Mi TV ES 2022 pro čínský trh. První jmenovaná řada používá 48MPx duální kameru, což je mezi televizemi rarita. Nepodceňuje ovšem ani kvalitu zobrazení barev nebo zvukový systém.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře