www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix dal několik svých dokumentárních seriálů zdarma na YouTube

Netflix dal několik svých dokumentárních seriálů zdarma na YouTube
, , aktualita
Streamovací služba Netflix udělala vstřícné gesto těm, kteří se chtějí při koronavirové pandemii vzdělávat. Uvolnila totiž některé ze svých dokumentů volně ke zhlédnutí na serveru YouTube. Přístupné jsou i u nás.
K oblíbeným
reklama
Dokumentární seriály Netflixu jsou už nějaký ten pátek přístupné učitelům k promítání ve školách, jenže při dnešní koronavirové pandemii, zavřených školách a vzdělávání na dálku je situace trochu odlišná. Na žádost učitelů tak Netflix zpřístupnil několik vybraných dokumentů zdarma a nahrál je na svůj účet na YouTube. Zde jsou zdarma k dispozici a nejsou ani omezeny lokací. Alespoň tedy u nás v ČR lze tyto dokumenty bez problémů přehrát.
 
Dokument Abstract
 
Celkem jde o 10 dokumentárních seriálů nebo filmů. Jejich seznam je následující:
  • 13th (film): Dokumentární film k 13. dodatku americké ústavy (zrušení otroctví).
  • Abstract (1. série): Působivý dokument o designu v nejrůznějších podobách od návrhu obálek, přes boty až po architekturu nebo písmo.
  • Babies (vybrané epizody): Série monitoruje první rok života novorozeňat v 15 různých rodinách.
  • Chasing Coral (film): Dokumentární film, který monitoruje zkázu korálových útesů,věnuje se i samotnému natáčení tohoto time-lapse videa.
  • Explained (vybrané epizody): Vysvětluje nejrůznější problémy od politiky, vědu až po historii nebo popovou kulturu.
  • Knock Down the House(film): Film o čtyřech ženách, které čelí různým problémům, např. zdravotnickému systému v USA, environmentálním dopadům těžby uhlí, exekuci nebo pouličním nepokojům.
  • Our Planet (seriál): Další ze seriálů, na kterém se podílel známý Sir David Attenborough. Má 8 dílů a natáčel se v 50 různých zemích světa.
  • Period. End of Sentence (krátký film): 26minutový film o menstruaci a problémech s ní spojených na indickém venkově.
  • The White Helmets (krátký film): Krátký dokument o bojích v Sýrii. Sleduje počínání tří dobrovolníků, kteří se snaží pomáhat civilistům.
  • Zion (krátký film): 11minutový portrét Ziona Clarka, wrestlera, který se narodil bez nohou.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny Panasonic HX580: nejdostupnější letošní řada 4K LCD TV dostala ceny
Za pár týdnů na český trh zamíří řada HX580, která zahrnuje nejdostupnější 4K LCD TV od Panasonicu pro letošní rok. I v této cenové kategorii ovšem výrobce slibuje solidní obrazovou kvalitu včetně podpory Dolby Vision.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně Netflix začne rušit neaktivní účty, ať lidé neplatí zbytečně
I když se to zdá být nesmyslné, nemálo lidí si platí známou streamovací službu Netflix, ale aktivně ji nesledují. Netflix proto začne těmto lidem deaktivovat účty, aby zbytečně neplatili za něco, co nevyužívají.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou Xiaomi uvedlo Redmi TV Soundbar s proklatě nízkou cenou
Za pár dnů se nabídka značky Redmi rozšíří o nové televizory, ale jako předvoj přichází levný soundbar. Novinka podporuje bezdrátové připojení přes Bluetooth a vyjde na 700 Kč, i když tato cena platí pouze pro Čínu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé Sony ZH8: Letošní 8K TV budou levnější, ale stále drahé
Máme pro vás dobrou a špatnou zprávu týkající se cen nových 8K TV od Sony. Na letošní modely nebudete potřebovat miliony. Ale stále zůstávají příliš drahé na to, aby si našly místo v běžných obývácích.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně Hisense se pochlubil první „herní TV“, dostupná je zatím jen v Číně
Hisense E75, kterou výrobce označuje jako první herní televizi, údajně nabídne kvalitní obraz vytvořený na míru hráčům. Nepůjde ovšem jen o konzolisty, ale díky podpoře cloudových platforem si bude možné zahrát i bez dalšího hardwaru.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik