www.tvfreak.cz
>
>
>

Netflix a Nicolas Cage uvedou dokument o vzniku sprostých slov

Netflix a Nicolas Cage uvedou dokument o vzniku sprostých slov
, , aktualita
Na streamovací službě Netflix se již brzy objeví další dokumentární série. Ta ponese název History of Swear Words (Dějiny nadávání) a bude se věnovat vznikům několika anglických sprostých slov.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba produkuje a uvádí spoustu vlastního obsahu a zdaleka to nejsou jen běžné seriály a filmy. Má i velmi bohatou nabídku vlastních dokumentů, zmínit můžeme např. seriály Abstract, Tales by Light, Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates, Down to Earth with Zac Efron, Rotten nebo filmy jako Social Dilema. Tím ale výčet zdaleka nekončí a jedním z dalších dokumentárních seriálů, které se na Netflixu objeví, bude History of Swear Words (Dějiny nadávání). Ten se bude věnovat vznikům sprostých slov.
 
Nicolas Cage: Dějiny nadávání
 
Na obrazovky přijde 5. ledna 2021 a celkem má obsahovat šest asi 20minutových epizod. Pořadem bude provázet Nicolas Cage a vysvětlí nám, jak vznikla anglická slova “fuck,” “shit,” “bitch,” “dick,” “pussy” a “damn". Cage zde bude hovořit s historiky i mnoha umělci popové kultury. Seriál produkuje Funny or Die a B17 Entertainment.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden Rok 2021 na Netflixu ve znamení nových filmů. Každý týden jeden
Netflix si pro letošní rok přichystal 70 nových filmů z vlastní produkce Každý týden bude mít premiéru minimálně jedna novinka. Ve filmech si zahrají i hvězdy jako Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Dwayne Johnson či Meryl Streep.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core Sony nasadí kodek AV1 a spustí streamovací službu Bravia Core
Sony se stává dalším výrobcem, který ve svých televizích bude podporovat kodek AV1. Firma také nabídne filmy na nové platformě pro streamovaná videa Bravia Core, která slibuje více než pětinásobný bitrate ve srovnání s Netflixem.
14.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik