www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Nero s pořadovým číslem 12

Nero s pořadovým číslem 12
, , aktualita
Původně program pro vypalování CD, nyní balík programů pro správu, přehrávání a úpravu multimediálních souborů - videa, fotografie a hudby. Dvanáctá verze je zde s podporou pro Windows 8.
K oblíbeným
reklama
Nero k tomu vydalo tiskovou zprávu, která informuje, co vše balík programů umí, ale již v podstatě ignoruje, co je nového. Seznam vlastností je tak v podstatě stejný jako u předchozí verze.

Nové Nero tak nabízí v podstatě jen podporu pro Windows 8, zmiňována je i lepší podpora pro převod videa do různých formátů pro různá mobilní zařízení. Mezi novinky snad můžeme zařadit i podporu SecureDisc 3.0, což je možnost zakódování a ověřování pravosti optických disků. Jde ale o řešení Nera, s ničím jiným nekompatibilním. Lehce vylepšeno bylo i uživatelské rozhraní.

Celý balík pak umí následující:
  • ripovat DVD a Blu-ray disky a také AVCHD
  • import videa z AVCHD, kamer, fotoaparátů a mobilních zařízení
  • konverzi videa do zařízení XBOX 360™, PS3™/PS® Vita, iPad®, iPhone®, tablety a mobily s Androidem, Kindle Fire™ a dalších
  • editovat video a aplikovat různé přechody efekty a vylepšení
  • vytvořit Blu-ray a DVD disky
  • spravovat knihovnu médií
  • streamovat video a hudbu z vlastního DLNA serveru
  • přehrávat video z DVD a Blu-ray a samozřejmě ze souborů
Cena balíku byla stanovena na £59.99 liber (cca 1800 Kč), Nero 12 Platinum s více efekty a větší podporou Blu-ray stojí £79.99 liber (cca 2500 Kč).

Jen mimochodem - Nero již před časem zrušil vypalovací program Nero Linux. Není divu, kdo by platil za něco ve světě free(dom) software, kde existuje alternativa zdarma.

Zdroj: Nero
reklama
Nejnovější články
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
I chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer i několik nových dokumentů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV To nejlepší od Panasonicu. Na trh vstoupily HZ2000 OLED TV
Teprve nedávno byl zahájen prodej OLED TV ze série Panasonic HZ2000, která představuje vlajkovou loď této značky pro rok 2020. Jak správně tušíte, nejedná se o žádnou lidovku, cena se totiž může přiblížit až ke 100 000 Kč.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Sony SRS-LSR200: přenosný reproduktor k TV zamíří na český trh Sony SRS-LSR200: přenosný reproduktor k TV zamíří na český trh
Zkraje letošního roku představilo Sony v Japonsku přenosný bezdrátový reproduktor, který obsahuje i dálkový ovladač k televizoru. Tento neobvyklý produkt nakonec nabídne i českým zákazníkům. Jaké bude využití?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TV box Qmikai K1 vám zvládne bezdrátově nabít smartphone TV box Qmikai K1 vám zvládne bezdrátově nabít smartphone
Myslíte si, že vás čínské TV boxy nemají čím překvapit? Novinka Qmikai K1 obsahuje jednu překvapivou funkci, ale kromě toho nabízí i relativně výkonné komponenty a stále ještě aktuální systém Android 10.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix zavádí možnost zrychleného a zpomaleného přehrávání videí Netflix zavádí možnost zrychleného a zpomaleného přehrávání videí
Funkce, kterou Netflix testoval od loňského roku, se nyní dostává ve větším měřítku mezi uživatele. Jedná se o možnost změny rychlosti přehrávání obsahu, která bude dostupná v aplikaci pro Android. Ne všichni jsou ovšem z novinky nadšeni…
Včera, aktualita, Jáchym Šlik