www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Největší Samsung QLED TV míří na český trh. Stát bude přes půl milionu

Největší Samsung QLED TV míří na český trh. Stát bude přes půl milionu
, , aktualita
Samsung oznámil českou dostupnost a cenu svého 88” prémiového televizoru z řady Q9. Tato ultravelká QLED TV je samozřejmě napěchovaná nejmodernějšími technologiemi, kterou má jihokorejský výrobce k dispozici. Za novinku si však nechá pořádně zaplatit.reklama
V nabídce QLED TV nalezneme modely s úhlopříčkami 55”, 66” a 75”. Pokud by vám nestačil ani největší z aktuálně nabízených rozměrů, počkejte si na ultravelký model z řady Q9, který se chlubí impozantní úhlopříčkou 88” neboli 2,23 metru. Pro lepší představu můžeme říct, že pro dosažení stejného rozměru by byly potřeba čtyři 43” televizory nebo dvě stovky smartphonů Galaxy S8.
 
 
I tentokrát platí, že se televizor chlubí téměř bezrámečkovým designem a velmi tenká je také jeho tloušťka, která usnadňuje připevnění na stěnu bez mezery (tzv. no-gap). V takovém případě je využíván tenký optický kabel, který neviditelně spojuje televizor s krabičkou, která umožňuje další konektivitu. Samozřejmostí je podpora 4K rozlišení a HDR, ke špičce se zařadí také obnovovací frekvence 240 Hz a 100% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. V oblasti konektivity nepřekvapí čtyři porty HDMI, Wi-Fi Direct ani Bluetooth s podporou připojení bezdrátových sluchátek.
 
„Společnost Samsung chce posílit svoji přítomnost na trhu ultraprémiových televizorů uvedením ultravelkých televizorů QLED, které představují dokonalé propojení technologie a umění,“ prohlásil Jongsuk Chu, senior viceprezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics a dodává: „Jsme přesvědčeni, že naše řada televizorů QLED bude díky vynikající kvalitě obrazu a inovativním funkcím i nadále přispívat k růstu tržeb, a upevní tak přední pozici společnosti Samsung na globálním trhu s televizory.“
 
 
 

Cena a dostupnost

 
88” novinka z řady Q9 už se začala prodávat například na jihokorejském a severoamerickém trhu. V průběhu září ji nabidnou také vybraní čeští prodejci, a to s doporučenou maloobchodní cenou 529 990 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Evolveo Sigma T2: nový USB tuner připravený na DVB-T2 Evolveo Sigma T2: nový USB tuner připravený na DVB-T2
Evolveo představilo novou generaci svého televizního tuneru do USB, který umožňuje příjem digitálního vysílání DVB-T i DVB-T2 na počítači. K dispozici jsou pokročilé funkce, jako je možnost nahrávání pořadu, zatímco divák sleduje jeho jinou část.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Loewe uvádí svou nejlevnější OLED TV, patří do řady Bild 3 Loewe uvádí svou nejlevnější OLED TV, patří do řady Bild 3
Loewe rozšiřuje svou řadu televizorů Bild 3 o model s OLED obrazovkou. Bude sice levnější než dosavadní OLED TV této značky, ale rozhodně jej nemůžeme označit za cenově dostupný. A dočkali jsme se také přenosného Bluetooth repráčku Klang m1.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Sony uvedlo 4K videokamery s fázovým ostřením Sony uvedlo 4K videokamery s fázovým ostřením
Sony také inovovalo nabídku svých kamer a představilo trojici nových kamer schopných 4K záznamu, modely PXW-Z90V, HXR-NX80 a FDR-AX700. Nově podporují fázový autofokus a nechybí ani zpomalené videosekvence při 1000 fps.
Včera,  aktualita, Milan Šurkala
Canon představil 4K60p videokamery XF400 a XF405 Canon představil 4K60p videokamery XF400 a XF405
V nabídce videokamer značky Canon se objevily i další dva 4K modely XF400 a XF405. Ty umí natáčet 4K video i při 60 snímcích za sekundu. Potěší i velký 15× optický zoom a podpora zpomaleného videa.
17.9.2017,  aktualita, Milan Šurkala
GoPro Hero 6 Black poodhaluje své parametry i design GoPro Hero 6 Black poodhaluje své parametry i design
Není žádným tajemstvím, že GoPro připravuje další generaci své akční kamerky Hero. Její fotografie spolu s některými parametry a informacemi o dostupnosti se na internet dostala v předstihu.
16.9.2017,  aktualita, Jáchym Šlik