www.tvfreak.cz
>
>
>

Nejhorší film od Netflixu? Nový thriller dostal od kritiků 0 %

Nejhorší film od Netflixu? Nový thriller dostal od kritiků 0 %
, , aktualita
Nový akční thriller Konec zločinu v Americe, který měl tento měsíc premiéru, se dost možná stal nejhůře hodnoceným snímkem od Netflixu. Od kritiků schytal nejhorší hodnocení a ani diváci nejsou vůbec spokojeni.
K oblíbeným
reklama
Netflix je proslulý hlavně svými seriály, které posbíraly i řadu ocenění. Z originální produkce Netflixu ovšem přichází každý měsíc také spousta nových filmů. Nutno ovšem říct, že až na pár výjimek se obvykle nejedná o žádné skvosty dnešní kinematografie, ale převážně průměrné snímky. Vynikla mezi nimi jedna z nejočekávanějších červnových premiér Netflixu, i když bohužel ne takovým způsobem, jaký by si tvůrci přáli. Řeč je o akčním thrilleru Konec zločinu v Americe (v originále The Last Days of American Crime), který se na oblíbené streamovací platformě objevil v pátek 5. června, a to s českými titulky.
 
 
„Než vláda spustí signál, který změní lidem vědomí a skoncuje se zločinem, přidává se bankovní lupič k plánování vůbec posledního přepadení v dějinách,“ zní oficiální anotace k filmu. Spojení akčního thrilleru s prvky sci-fi mohlo pro leckteré diváky znít lákavě, ale s výsledkem byl nakonec spokojený jen málokdo. Tedy pokud vůbec přetrpěl celý snímek, který se chlubí nadprůměrnou délkou téměř 2,5 hodiny. Na webu Rotten Tomatoes, který agreguje filmové recenze z více zdrojů, aktuálně u snímku Konec zločinu v Americe svítí hodnocení 0 %. Jedná se o průměr 25 odborných recenzí z New York Post, Rolling Stone, IndieWire a dalších odborných médií.
 
Jinak řečeno, žádný z kritiků na filmu nenašel nic pozitivního. „Pokud dokoukáte Konec zločinu v Americe, je to proto, že... nemáte nic lepšího na práci,“ vyjádřil se třeba jeden ze španělských novinářů. Příliš lichotivé není ani hodnocení od diváků, které činí 27 % na Rotten Tomatoes nebo 3,7 bodu z 10 v databázi IMDB. Nadšení se nekoná ani u českých filmových fanoušků, třeba oblíbená databáze ČSFD připisuje snímku průměrné hodnocení 32 %. A z jednotlivých komentářů je patrné, že najít na filmu něco pozitivního není vůbec jednoduchý úkol. Konec zločinu v Americe režíroval Olivier Megaton, který stojí i za nepřílišným úspěšným filmem Kurýr 3. Nový thriller pro Netflix vznikl podle komiksové předlohy Ricka Remendera a zahráli si v něm Michael Pit, Édgar Ramírez nebo Anna Brewster.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
9.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik