www.tvfreak.cz
>
>

NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10

NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
, , aktualita
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
K oblíbeným
reklama
V červenci letošního roku by se měla na trhu streamovacích služeb objevit další novinka. Půjde o službu Peacock televizní stanice NBC. Nebude však úplně typická, ale přinese několik nepříliš obvyklých vlastností. Poněvadž jde o televizní stanici, nebudou zde jen seriály, dokumenty a filmy, část obsahu totiž bude tvořit i zpravodajství, živé vstupy a dokonce i letošní Olympiáda. Některé pořady zde pak budou o zhruba 2,5 hodiny dříve než v televizi.
 
Peacock logo
 
Další zajímavostí bude cena. Službu totiž bude možné mít "zadarmo" (Peacock Free), kdy bude cenou nutnost smířit se s reklamami, které by měly tvořit maximálně 5 minut z hodiny vysílacího času, což není mnoho. Dalším omezením bude to, že k dispozici má být asi 7500 hodin obsahu, takže ze seriálů nemusí být k dispozici všechny epizody, ba právě naopak. Obvykle budou k dispozici pouze dva díly.
 
Pokud budete platit $5 měsíčně za verzi Peacock Premium, pak už budete mít přístup k veškerému obsahu (cca 15 tisíc hodin), stále ale budou přítomny reklamy. Reklam se zbavíte tím, že zaplatíte $10 za měsíc. V rámci služby najdeme seriály jako např. The Office (Kancl), Battlestar Galactica (včetně úplně nové série), Cheers (Na zdraví!), Zákon a pořádek, Dva a půl chlapa. Pokud jde o filmy, budou tu např. klasiky jako E.T. mimozemšťan, Prci, prci, prcičky, Shrek, Bournova trilogie, Erin Brockovich, Zpátky do budoucnosti a mnoho dalších. Předplatitelé Comcast Xfinity X1 a Comcast Flex budou mít službu k dispozici od 15. dubna, zbytek USA pak od 15. července. Zatím ale není jasné, zda se služba rozšíří i za hranice USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků Netflix: přechod na AV1, vypnutí automatických ukázek a více animáků
Netflix zahájil přechod na úspornější kodek AV1, začal přitom ve své aplikaci pro Android. Společnost také umožnila uživatelům vypnout jednu z nejméně oblíbených funkcí – automatické přehrávání ukázek. Na Netflix také zamíří více animovaných filmů.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná Panasonic obnovil nabídku LCD TV. Letos se žádná revoluce nekoná
Panasonic představil první část svého portfolia 4K LCD TV pro rok 2020. Zahrnuje řady HX940, HX900 a HX800, které budou k dostání v různých úhlopříčkách. K dispozici bude také široká nabídka formátů HDR včetně Dolby Vision.
19.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik