www.tvfreak.cz
>
>

NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10

NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
, , aktualita
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
K oblíbeným
reklama
V červenci letošního roku by se měla na trhu streamovacích služeb objevit další novinka. Půjde o službu Peacock televizní stanice NBC. Nebude však úplně typická, ale přinese několik nepříliš obvyklých vlastností. Poněvadž jde o televizní stanici, nebudou zde jen seriály, dokumenty a filmy, část obsahu totiž bude tvořit i zpravodajství, živé vstupy a dokonce i letošní Olympiáda. Některé pořady zde pak budou o zhruba 2,5 hodiny dříve než v televizi.
 
Peacock logo
 
Další zajímavostí bude cena. Službu totiž bude možné mít "zadarmo" (Peacock Free), kdy bude cenou nutnost smířit se s reklamami, které by měly tvořit maximálně 5 minut z hodiny vysílacího času, což není mnoho. Dalším omezením bude to, že k dispozici má být asi 7500 hodin obsahu, takže ze seriálů nemusí být k dispozici všechny epizody, ba právě naopak. Obvykle budou k dispozici pouze dva díly.
 
Pokud budete platit $5 měsíčně za verzi Peacock Premium, pak už budete mít přístup k veškerému obsahu (cca 15 tisíc hodin), stále ale budou přítomny reklamy. Reklam se zbavíte tím, že zaplatíte $10 za měsíc. V rámci služby najdeme seriály jako např. The Office (Kancl), Battlestar Galactica (včetně úplně nové série), Cheers (Na zdraví!), Zákon a pořádek, Dva a půl chlapa. Pokud jde o filmy, budou tu např. klasiky jako E.T. mimozemšťan, Prci, prci, prcičky, Shrek, Bournova trilogie, Erin Brockovich, Zpátky do budoucnosti a mnoho dalších. Předplatitelé Comcast Xfinity X1 a Comcast Flex budou mít službu k dispozici od 15. dubna, zbytek USA pak od 15. července. Zatím ale není jasné, zda se služba rozšíří i za hranice USA.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Oppo odhalí v říjnu své první televizory, výrobu prý zajistí vlastník Philips TV Oppo odhalí v říjnu své první televizory, výrobu prý zajistí vlastník Philips TV
Čínská značka Oppo je spojena především se smartphony a dříve třeba také Blu-ray přehrávači. Za pár týdnů ovšem svými prvními modely rozšíří nabídku televizorů. V tuto chvíli se hovoří o dvou úhlopříčkách.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Vedlejší efekt online premiér. Film Mulan se stal nesmírně populární mezi piráty Vedlejší efekt online premiér. Film Mulan se stal nesmírně populární mezi piráty
Rodinný film Mulan, který měl souběžně premiéru v kinech a na Disney+, ukazuje jeden z možných problémů online premiér. Mezi piráty se rychle dostane kopie ve vysoké kvalitě. Není divu, že novinka zcela ovládl žebříčky nejčastěji stahovaných snímků.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Cenová válka. Nový Amazon Fire TV Stick Lite stojí jen 30 dolarů Cenová válka. Nový Amazon Fire TV Stick Lite stojí jen 30 dolarů
Amazon dnes představil nové streamovací zařízení Fire TV Stick Lite, které stlačuje cenu historické minimum. Přesto podporuje Full HD, HDR a nový dálkový ovladač. Druhou novinkou je aktualizovaný a o 10 dolarů dražší Fire TV Stick.
24.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy Česká televize rozšířila HbbTV o aplikaci hokejové extraligy
Na hokejové fanoušky čeká pod červeným tlačítkem nová aplikace k extralize, kterou si připravila Česká televize. Umožňuje sledovat aktuální výsledky, ale také soupisky utkání, profily hráčů nebo podrobné statistiky.
24.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik