National Geographic, Eurosport a další zdarma. Telly zpříjemňuje lockdown

National Geographic, Eurosport a další zdarma. Telly zpříjemňuje lockdown
, , aktualita
Televizní operátor Telly zařadí do volného vysílání hned pět programů. Na své si přijdou jak milovníci dokumentů i sportu. Tato nabídka, která přichází v reakci na koronavirová opatření, bude dostupná až do konce roku.
K oblíbeným
reklama
Když vláda na jaře zavedla přísná opatření, aby zabránila šíření koronaviru, řada televizních operátorů zareagovala bonusy pro své zákazníky. Během podzimní vlny vládních omezení se zatím poskytovatelé nepředhání ve velkorysosti, ale možná tady máme první vlaštovku. Telly oznamuje zařazení pěti kanálů do volného vysílání. Jedná se o dokumentární National Geographic, Nat Geo Wild a Discovery, lifestylový TLC či sportovní Eurosport 1 a Eurosport 2. Dokumentární kanály přinesou zajímavé pořady nejen pro dospělé, ale také děti, které se musí v těchto dnech vzdělávat doma.
 
 
„Z pořadů National Geographic nebo Discovery se jich celá řada tematicky hodí přímo k jednotlivým školním předmětům jako dějepis, zeměpis, fyzika. Kanál Nat Geo Wild je samozřejmě jako stvořený pro přírodopis,“ uvádí společnost v tiskové zprávě. Všech pět programů bude dostupných až do konce roku 2020 všem zákazníkům televize Telly bez ohledu na používaný tarif. Dosud přitom byly tyto prémiové kanály součástí programových balíčků Telly Střední a Telly Velký.
 

Nabídka programů Telly ve volném vysílání:

  • National Geographic
  • Nat Geo Wild
  • Discovery
  • TLC
  • Eurosport 1
  • Eurosport 2
V souvislosti s volným vysíláním dokumentárních programů se Telly rozhodlo pro své fanoušky uspořádat vzdělávací soutěže, a to ve spolupráci s National Geographic, Nat Geo Wild a Discovery. Soutěže se budou konat na facebookovém profilu Telly a otázky se budou týkat vysílání vzdělávacích pořadů na uvedených stanicích.
 
Společnost Telly se také zapojila do akce organizované provozovatelem internetové sítě CETIN a neziskové organizace Česko.Digital. Jejím cílem je poskytnou rychlé internetové připojení potřebným rodinám s dětmi, aby se mohly bez problémů zúčastnit online školní výuky. Telly přinese bezplatnou přípojku k internetu po dobu 6 měsíců a potřebnou podporu při zprovozňování služby tisícovce rodin, které vybere organizace Česko.Digital. Připojení bude dostupné všude, kde je dostupná pevná síť CETIN, a to rychlostí až 100 Mb/s.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček Na Android TV dorazil YouTube v 8K, ale má to háček
Nejnovější aktualizace aplikace YouTube pro Android TV přinesla podporu videí v 8K. V tuto chvíli si ovšem novinku nejspíš neužijí žádní diváci, neboť na trhu není televizor splňující všechny požadavky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce Samsung prý odkládá konec výroby LCD panelů o 3 měsíce
Nečekaný zájem o LCD překvapil Samsung, který letos hodlal ukončit výrobu těchto panelů. Nakonec by měla výroba v jedné z továren pokračovat až do března 2021. Zbylé vybavení rozprodává čínským výrobcům.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru Onkyo se dostalo do finančních potíží, týká se to i Pioneeru
Poslední finanční výsledky společnosti Onkyo ukazují největší ztrátu v historii. Navzdory spekulacím zatím nevyhlásila bankrot, ale údajně se ocitla v platební neschopnosti. K finančním problémům přispěla i pandemie COVID-19.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel Číňané bodují. BOE představilo první 55" AMQLED panel
Čínský výrobce BOE se pochlubil světově prvním 55" AMQLED displejem s rozlišením 4K. Vychází z technologie QLED a nevyžaduje podsvícení. Jeho uvedení do televizorů ovšem může ještě pár let trvat.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV Hraní bez konzole. Aplikace Xbox zamíří na Smart TV
Microsoft oznámil, že během příštího roku chce svou službu Xbox Cloud Gaming pro streamování her z cloudu přinést na chytré televizory. Hráči by tedy nepotřebovali konzoli ani počítač, stačila by TV s připojením k internetu a gamepad.
25.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře