Multimediální Popcorn Hour A-300 za dveřmi

Multimediální Popcorn Hour A-300 za dveřmi
, , aktualita
Streamovací centra Popcorn Hour se v poslední době těší značné oblibě mezi příznivci multimediálních center jako zařízení schopné DLNA a proudového vysílání po internetu. Nová verze tohoto přehrávače bude k dostání už kolem 18. října jako A-300.

K oblíbeným
reklama
Už za několik dní má na evropský trh dorazit nová verze streamovacího přehrávače Popcorn Hour s kódovým označením A-300. Jeho srdce sice tvoří 800MHz procesor, ale mnohem zajímavěji pak zní integrace USB 3.0 a gigabitového Ethernetu (10/100/1000mbps) pro rychlé připojení k síti (LAN i plné využití rychlého internetu).Popcorn Hour A-300 - streamovací multimediální centrum.


Přehrávač Popcorn Hour slouží jako NAS server a streamovací zařízení sítě DLNA, což v praxi znamená možnost proudového vysílání z ostatních zařízení této sítě (PC/MAC, NAS, mobilní přístroje) rovnou do Vaší HDTV. Novou vlastností pak je elektronický obchod s aplikacemi Apps Market, kde jsou (mimo jiné) k dostání nejnovější zprávy, internetová rádia, sociální sítě a videa na poptání. Prozatím se jedná o 80 volně stažitelných aplikací. Nový A-300 rovněž podporuje aplikaci Digital Media Jukebox, podobně jako tomu bylo v minulých verzích tohoto přehrávače.Popcorn Hour A-300 - ukázka nabídky.


O zapojení přístroje se stará rozhraní HDMI v. 1.3a, komponentní výstup, optický a analogový výstup zvuku. Je zahrnuta podpora 3D MKV, přenosu FullHD videosignálu přes HDMI (1080p24) i možné zabudování vnitřního SATA HDD. Přehrávač využívá uživatelské rozhranní napsané v jazyce Flash a součástí jeho výbavy je i aplikace BT / Usenet Client. Video níže zachycuje ovládání nové aplikace obchodu s aplikacemi Apps Market:


Multimediální centrum Popcorn Hour A-300 bude k dispozici od 18. října 2011 za zatím nezveřejněnou cenu. Bližší technické údaje (jako např. podporované formáty) jsou k dispozici na tomto PDFku.

Zdroj: FlatpanelsHD
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik