Multifunkční UMAX IAMM NTR82

Multifunkční UMAX IAMM NTR82
, , aktualita
Společnost UMAX si nyní připravila multifunkční přehrávač/rekordér s označením IAMM NTR82, jenž má disponovat rovněž televizním tunerem a mnoha funkcemi pro záznam na různé druhy médií. Podívejme se tedy, co nový UMAX všechno umí.
K oblíbeným
reklama
UMAX IAMM NTR82 je tedy určený pro letošní předvánoční trh a je označován za integrované multimediální zařízení, takže by toho měl zvládnout opravdu hodně. Dočkáme se vestavěného digitálního televizního tuneru pro příjem ve standardním i vysokém rozlišení či záznam vysílaných pořadů. Kromě toho může sloužit jako zdroj signálu také třeba satelitní přijímač nebo digitální videokamera a jako úložiště může sloužit interní pevný disk (v nabídce je verze bez disku, nebo s 1TB diskem) nebo úložiště připojené přes rozhraní USB.Design tohoto přístroje vychází z přehrávače IAMM NTD38HD, takže se dočkáme 2palcového LCD barevného displeje, díky němuž můžeme přehrávač ovládat i bez dálkového ovladače nebo zapnuté televize. Samozřejmostí je také síťová konektivita dovolující přehrávání internetových rádií nebo videa/audia pomocí protokolu Samba. Samotný přehrávač ještě podporuje FTP a když už jsme u podporovanýc vlastností, tak můžeme zmínit českou lokalizaci, české titulky a také EPG menu.Celý přehrávač pohání procesor Realtek RTD1283DD na frekvenci 400 MHz a pak následující kontejnery:
  • Video: MKV, RM, RMVB, MOV, FLV, MP4, ASF, WMV, AVI, M2TS, DAT, MPG, MPEG, M4V, ISO, IFO, VOB, TS, TP, TRP
  • Audio: AAC, AC3, DTS, FLAC, M3U, OGG, RA, RM, MP3, WAV
  • Foto: bezztrátový JPEG (ovšem ne Progressive JPEG), PNG, GIF, BMP
  • Titulky: SMI, SUB, IDX+SUB, SRT, SSA , ASS, DVD


A kodeky:
  • Video: H.264, MPEG1/2/4, VCD, SVCD, WMV9, RealVideo8/9/10(až 1280 x 720), M-JPEG(640x480x30p, 840x480x10p), Až 1920 x 1080p
  • Audio: Dolby Digital Pus, Dolby Digital AC3 a DTS, LPCM, ADPCM, RA-cook

Co se týče konektorů, pak tu jsou anténní konektory, HDMI 1.3 konektor, kompozitní i komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 2 x USB host porty, 1 x USB Slave port a analogové vstupy Scart a kompozitní AV. Cena byla stanovena na 4990 Kč s DPH, popřípadě to je o 2000 více, pokud projevíme zájem o verzi s integrovaným 1TB pevným diskem.

Zdroj: TZ UMAX
reklama
Nejnovější články
Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo Streamovací služba Quibi moc nezaujala: 92 % z prvních uživatelů odešlo
Streamovací služba Quibi své uživatele příliš nezaujala. Nabídla působivé 3měsíční zkušební období, nicméně podle průzkumů to vypadá, že z prvních uživatelů si ji předplatilo jen pouhých 8 %. To je o něco horší výsledek, než je standard.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh TCL P71: elegantní a dostupné LCD TV vstupují na český trh
Společnost TCL přidala do své nabídky další řadu televizorů s Android TV. K dostání bude až v pěti úhlopříčkách, přičemž první dvě se již dostávají na český trh. Na zákazníky čeká slibná výbava v kombinaci s tenkými rámečky a přívětivou cenou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T Je libo zvuk 9.1.4 ze soundbaru? Samsung představil modely Q950T a Q900T
Samsung zkompletoval letošní nabídku soundbarů, a to představením vlajkových modelů s podporou Dolby Atmos, DTS:X a eARC. HW-Q900T nabízí zvuk v kanálech 7.1.4, HW-Q950T potom dokonce 9.1.4.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV? Philips se nezúčastní veletrhu IFA 2020. Přijdeme o nové OLED TV?
IFA 2020 se měla stát jedním z prvních významných veletrhů. který se uskuteční po koronavirové pauze. Některé významné společnosti ovšem budou v Berlíně chybět. Philips (TP Vision) místo toho plánuje vlastní online akce.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery? HBO GO v červenci 2020: čím si zpříjemnit letní večery?
První prázdninový měsíc v HBO GO bude na novinky poměrně chudý. Místo seriálů tedy v červenci zaujmou spíše filmové premiéry včetně nového Terminátora, Ledového království 2 nebo sci-fi Ad Astra s Bradem Pittem.
7.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik