Multifunkční UMAX IAMM NTR82

Multifunkční UMAX IAMM NTR82
, , aktualita
Společnost UMAX si nyní připravila multifunkční přehrávač/rekordér s označením IAMM NTR82, jenž má disponovat rovněž televizním tunerem a mnoha funkcemi pro záznam na různé druhy médií. Podívejme se tedy, co nový UMAX všechno umí.
K oblíbeným
reklama
UMAX IAMM NTR82 je tedy určený pro letošní předvánoční trh a je označován za integrované multimediální zařízení, takže by toho měl zvládnout opravdu hodně. Dočkáme se vestavěného digitálního televizního tuneru pro příjem ve standardním i vysokém rozlišení či záznam vysílaných pořadů. Kromě toho může sloužit jako zdroj signálu také třeba satelitní přijímač nebo digitální videokamera a jako úložiště může sloužit interní pevný disk (v nabídce je verze bez disku, nebo s 1TB diskem) nebo úložiště připojené přes rozhraní USB.Design tohoto přístroje vychází z přehrávače IAMM NTD38HD, takže se dočkáme 2palcového LCD barevného displeje, díky němuž můžeme přehrávač ovládat i bez dálkového ovladače nebo zapnuté televize. Samozřejmostí je také síťová konektivita dovolující přehrávání internetových rádií nebo videa/audia pomocí protokolu Samba. Samotný přehrávač ještě podporuje FTP a když už jsme u podporovanýc vlastností, tak můžeme zmínit českou lokalizaci, české titulky a také EPG menu.Celý přehrávač pohání procesor Realtek RTD1283DD na frekvenci 400 MHz a pak následující kontejnery:
  • Video: MKV, RM, RMVB, MOV, FLV, MP4, ASF, WMV, AVI, M2TS, DAT, MPG, MPEG, M4V, ISO, IFO, VOB, TS, TP, TRP
  • Audio: AAC, AC3, DTS, FLAC, M3U, OGG, RA, RM, MP3, WAV
  • Foto: bezztrátový JPEG (ovšem ne Progressive JPEG), PNG, GIF, BMP
  • Titulky: SMI, SUB, IDX+SUB, SRT, SSA , ASS, DVD


A kodeky:
  • Video: H.264, MPEG1/2/4, VCD, SVCD, WMV9, RealVideo8/9/10(až 1280 x 720), M-JPEG(640x480x30p, 840x480x10p), Až 1920 x 1080p
  • Audio: Dolby Digital Pus, Dolby Digital AC3 a DTS, LPCM, ADPCM, RA-cook

Co se týče konektorů, pak tu jsou anténní konektory, HDMI 1.3 konektor, kompozitní i komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 2 x USB host porty, 1 x USB Slave port a analogové vstupy Scart a kompozitní AV. Cena byla stanovena na 4990 Kč s DPH, popřípadě to je o 2000 více, pokud projevíme zájem o verzi s integrovaným 1TB pevným diskem.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala