Multifunkční UMAX IAMM NTR82

Multifunkční UMAX IAMM NTR82
, , aktualita
Společnost UMAX si nyní připravila multifunkční přehrávač/rekordér s označením IAMM NTR82, jenž má disponovat rovněž televizním tunerem a mnoha funkcemi pro záznam na různé druhy médií. Podívejme se tedy, co nový UMAX všechno umí.
K oblíbeným
reklama
UMAX IAMM NTR82 je tedy určený pro letošní předvánoční trh a je označován za integrované multimediální zařízení, takže by toho měl zvládnout opravdu hodně. Dočkáme se vestavěného digitálního televizního tuneru pro příjem ve standardním i vysokém rozlišení či záznam vysílaných pořadů. Kromě toho může sloužit jako zdroj signálu také třeba satelitní přijímač nebo digitální videokamera a jako úložiště může sloužit interní pevný disk (v nabídce je verze bez disku, nebo s 1TB diskem) nebo úložiště připojené přes rozhraní USB.Design tohoto přístroje vychází z přehrávače IAMM NTD38HD, takže se dočkáme 2palcového LCD barevného displeje, díky němuž můžeme přehrávač ovládat i bez dálkového ovladače nebo zapnuté televize. Samozřejmostí je také síťová konektivita dovolující přehrávání internetových rádií nebo videa/audia pomocí protokolu Samba. Samotný přehrávač ještě podporuje FTP a když už jsme u podporovanýc vlastností, tak můžeme zmínit českou lokalizaci, české titulky a také EPG menu.Celý přehrávač pohání procesor Realtek RTD1283DD na frekvenci 400 MHz a pak následující kontejnery:
  • Video: MKV, RM, RMVB, MOV, FLV, MP4, ASF, WMV, AVI, M2TS, DAT, MPG, MPEG, M4V, ISO, IFO, VOB, TS, TP, TRP
  • Audio: AAC, AC3, DTS, FLAC, M3U, OGG, RA, RM, MP3, WAV
  • Foto: bezztrátový JPEG (ovšem ne Progressive JPEG), PNG, GIF, BMP
  • Titulky: SMI, SUB, IDX+SUB, SRT, SSA , ASS, DVD


A kodeky:
  • Video: H.264, MPEG1/2/4, VCD, SVCD, WMV9, RealVideo8/9/10(až 1280 x 720), M-JPEG(640x480x30p, 840x480x10p), Až 1920 x 1080p
  • Audio: Dolby Digital Pus, Dolby Digital AC3 a DTS, LPCM, ADPCM, RA-cook

Co se týče konektorů, pak tu jsou anténní konektory, HDMI 1.3 konektor, kompozitní i komponentní výstup, optický digitální 5.1 výstup, 2 x USB host porty, 1 x USB Slave port a analogové vstupy Scart a kompozitní AV. Cena byla stanovena na 4990 Kč s DPH, popřípadě to je o 2000 více, pokud projevíme zájem o verzi s integrovaným 1TB pevným diskem.

Zdroj: TZ UMAX
Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik