www.tvfreak.cz
>
>

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy
, , aktualita
Pro přístup k přímým přenosům a dalšímu obsahu z Motorsport.tv nyní nemusíte zaplatit ani cent. Vznikla totiž bezplatná verze s reklamami, která obsahuje videa z oblíbených závodních sérií na dvou i čtyřech kolech.
K oblíbeným
reklama
Vloni na podzim přišla špatná zpráva pro fanoušky motoristického sportu, své vysílání totiž ukončila celoevropská stanice Motorsport.tv dostupná v nabídce kabelovek nebo přes satelit. Její vlastník, společnost Motorsport Network, se rozhodl soustředit výhradně na on-line obsah. Z televizního kanálu Motorsport.tv se tedy stala služba pro streamování videa, která dosud fungovala ve formě předplatného. To se ovšem mění, neboť tento týden byla spuštěna bezplatná verze služby. Část obsahu z Motorsport.tv tedy můžete sledovat bez zaplacení jediného centu, pokud přetrpíte pár reklam. Také je nutné upozornit, že tato možnost se týká pouze části videí, některé z nich zůstanou přístupné pouze platícím divákům. Týká se to třeba přímých přenosů Formule 1.
 
 
Pokud jste ovšem fanoušky závodů na dvou nebo čtyřech kolech, určitě si přijdete na své. Motorsport.tv nabízí v rámci své bezplatné verze třeba přímý přenosy Mistrovství světa superbiků, FIA World Endurance Championship nebo série Super Formula. Řečí čísel jsou k dispozici přes 3 000 hodin videa z více než 125 různých motoristických soutěží. Každou sezónu bude k dispozici minimálně tisícovka živých streamů závodů a jiných událostí. Uživatelé také dostali možnosti si vytvářet své vlastní kanály a nastavit si upozornění na své oblíbené závody. V nabídce také zůstává předplatné, které otevírá dveře ke kompletnímu obsahu na Motorsport.tv a neobsahuje reklamy. Jeho cena navíc zůstává poměrně přívětivá – 3,50 eur, v přepočtu necelých 90 Kč měsíčně.
 
Motorsport.tv je přístupná pro diváky z celé Evropy, a dále také z USA či Kanady. Kromě webové verze existují také aplikace pro Apple TV, Chromecast, Fire TV, Android a iOS. Své oblíbené závody tedy lze sledovat jak na televizoru, tak prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik