Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy

2.3.2019, Jáchym Šlik, aktualita
Pro přístup k přímým přenosům a dalšímu obsahu z Motorsport.tv nyní nemusíte zaplatit ani cent. Vznikla totiž bezplatná verze s reklamami, která obsahuje videa z oblíbených závodních sérií na dvou i čtyřech kolech.
Vloni na podzim přišla špatná zpráva pro fanoušky motoristického sportu, své vysílání totiž ukončila celoevropská stanice Motorsport.tv dostupná v nabídce kabelovek nebo přes satelit. Její vlastník, společnost Motorsport Network, se rozhodl soustředit výhradně na on-line obsah. Z televizního kanálu Motorsport.tv se tedy stala služba pro streamování videa, která dosud fungovala ve formě předplatného. To se ovšem mění, neboť tento týden byla spuštěna bezplatná verze služby. Část obsahu z Motorsport.tv tedy můžete sledovat bez zaplacení jediného centu, pokud přetrpíte pár reklam. Také je nutné upozornit, že tato možnost se týká pouze části videí, některé z nich zůstanou přístupné pouze platícím divákům. Týká se to třeba přímých přenosů Formule 1.
 
 
Pokud jste ovšem fanoušky závodů na dvou nebo čtyřech kolech, určitě si přijdete na své. Motorsport.tv nabízí v rámci své bezplatné verze třeba přímý přenosy Mistrovství světa superbiků, FIA World Endurance Championship nebo série Super Formula. Řečí čísel jsou k dispozici přes 3 000 hodin videa z více než 125 různých motoristických soutěží. Každou sezónu bude k dispozici minimálně tisícovka živých streamů závodů a jiných událostí. Uživatelé také dostali možnosti si vytvářet své vlastní kanály a nastavit si upozornění na své oblíbené závody. V nabídce také zůstává předplatné, které otevírá dveře ke kompletnímu obsahu na Motorsport.tv a neobsahuje reklamy. Jeho cena navíc zůstává poměrně přívětivá – 3,50 eur, v přepočtu necelých 90 Kč měsíčně.
 
Motorsport.tv je přístupná pro diváky z celé Evropy, a dále také z USA či Kanady. Kromě webové verze existují také aplikace pro Apple TV, Chromecast, Fire TV, Android a iOS. Své oblíbené závody tedy lze sledovat jak na televizoru, tak prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače.