www.tvfreak.cz
>
>

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy
, , aktualita
Pro přístup k přímým přenosům a dalšímu obsahu z Motorsport.tv nyní nemusíte zaplatit ani cent. Vznikla totiž bezplatná verze s reklamami, která obsahuje videa z oblíbených závodních sérií na dvou i čtyřech kolech.
reklama
Vloni na podzim přišla špatná zpráva pro fanoušky motoristického sportu, své vysílání totiž ukončila celoevropská stanice Motorsport.tv dostupná v nabídce kabelovek nebo přes satelit. Její vlastník, společnost Motorsport Network, se rozhodl soustředit výhradně na on-line obsah. Z televizního kanálu Motorsport.tv se tedy stala služba pro streamování videa, která dosud fungovala ve formě předplatného. To se ovšem mění, neboť tento týden byla spuštěna bezplatná verze služby. Část obsahu z Motorsport.tv tedy můžete sledovat bez zaplacení jediného centu, pokud přetrpíte pár reklam. Také je nutné upozornit, že tato možnost se týká pouze části videí, některé z nich zůstanou přístupné pouze platícím divákům. Týká se to třeba přímých přenosů Formule 1.
 
 
Pokud jste ovšem fanoušky závodů na dvou nebo čtyřech kolech, určitě si přijdete na své. Motorsport.tv nabízí v rámci své bezplatné verze třeba přímý přenosy Mistrovství světa superbiků, FIA World Endurance Championship nebo série Super Formula. Řečí čísel jsou k dispozici přes 3 000 hodin videa z více než 125 různých motoristických soutěží. Každou sezónu bude k dispozici minimálně tisícovka živých streamů závodů a jiných událostí. Uživatelé také dostali možnosti si vytvářet své vlastní kanály a nastavit si upozornění na své oblíbené závody. V nabídce také zůstává předplatné, které otevírá dveře ke kompletnímu obsahu na Motorsport.tv a neobsahuje reklamy. Jeho cena navíc zůstává poměrně přívětivá – 3,50 eur, v přepočtu necelých 90 Kč měsíčně.
 
Motorsport.tv je přístupná pro diváky z celé Evropy, a dále také z USA či Kanady. Kromě webové verze existují také aplikace pro Apple TV, Chromecast, Fire TV, Android a iOS. Své oblíbené závody tedy lze sledovat jak na televizoru, tak prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur OLED TV do každé rodiny. Nejmenší model od LG by měl stát pod 1 000 eur
Podle spekulace by mělo LG představit svůj první OLED televizor se 48" obrazovkou ještě v letošním roce. Hlavním lákadlem nejmenšího modelu by měla být cena, která se údajně dostane pod magickou hranici 1 000 eur.
16.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh Online videopůjčovna Rakuten TV vstoupí na český trh
Služba pro streamování filmů a seriálů Rakuten TV oznámila velkou evropskou expanzi, která bude zahrnovat třicítku nových trhů včetně České republiky. Provozovatel také potvrdil spolupráci s dalšími výrobci televizorů a avizoval obsah v 8K rozlišení.
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března Apple představí konkurenta Netflixu už 25. března
Není žádným tajemstvím, že Apple připravuje svou vlastní službu pro streamování videa. K představení by mělo dojít ještě tento měsíc, ale originální obsah očekávejte až později. Co tedy nový konkurent Netflixu nabídne zpočátku?
15.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi Sony opravilo chybu blokující instalaci přehrávače Kodi
Sony odmítlo, že by záměrně blokovalo instalaci přehrávače Kodi ve svých televizorech s Android TV, údajně se jednalo o chybu. Po dvou měsících vydává opravnou aktualizaci, která by měla problém odstraňovat.
14.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV Philips plánuje další OLED TV na podzim, jednu bez Android TV
Na internet unikl seznam Philips OLED TV, které by měly být představeny ve druhé polovině roku 2019. Jedná se o několik modelů v úhlopříčkách 55" a 65", podle očekávání většinou s Android TV. Až na jednu výjimku.
13.3.2019, aktualita, Jáchym Šlik