www.tvfreak.cz
>
>

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy

Motorsport.tv je nyní dostupná zdarma, pokud překousnete reklamy
, , aktualita
Pro přístup k přímým přenosům a dalšímu obsahu z Motorsport.tv nyní nemusíte zaplatit ani cent. Vznikla totiž bezplatná verze s reklamami, která obsahuje videa z oblíbených závodních sérií na dvou i čtyřech kolech.
K oblíbeným
reklama
Vloni na podzim přišla špatná zpráva pro fanoušky motoristického sportu, své vysílání totiž ukončila celoevropská stanice Motorsport.tv dostupná v nabídce kabelovek nebo přes satelit. Její vlastník, společnost Motorsport Network, se rozhodl soustředit výhradně na on-line obsah. Z televizního kanálu Motorsport.tv se tedy stala služba pro streamování videa, která dosud fungovala ve formě předplatného. To se ovšem mění, neboť tento týden byla spuštěna bezplatná verze služby. Část obsahu z Motorsport.tv tedy můžete sledovat bez zaplacení jediného centu, pokud přetrpíte pár reklam. Také je nutné upozornit, že tato možnost se týká pouze části videí, některé z nich zůstanou přístupné pouze platícím divákům. Týká se to třeba přímých přenosů Formule 1.
 
 
Pokud jste ovšem fanoušky závodů na dvou nebo čtyřech kolech, určitě si přijdete na své. Motorsport.tv nabízí v rámci své bezplatné verze třeba přímý přenosy Mistrovství světa superbiků, FIA World Endurance Championship nebo série Super Formula. Řečí čísel jsou k dispozici přes 3 000 hodin videa z více než 125 různých motoristických soutěží. Každou sezónu bude k dispozici minimálně tisícovka živých streamů závodů a jiných událostí. Uživatelé také dostali možnosti si vytvářet své vlastní kanály a nastavit si upozornění na své oblíbené závody. V nabídce také zůstává předplatné, které otevírá dveře ke kompletnímu obsahu na Motorsport.tv a neobsahuje reklamy. Jeho cena navíc zůstává poměrně přívětivá – 3,50 eur, v přepočtu necelých 90 Kč měsíčně.
 
Motorsport.tv je přístupná pro diváky z celé Evropy, a dále také z USA či Kanady. Kromě webové verze existují také aplikace pro Apple TV, Chromecast, Fire TV, Android a iOS. Své oblíbené závody tedy lze sledovat jak na televizoru, tak prostřednictvím smartphonu, tabletu nebo počítače.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Matrix míří v USA znovu do kin Matrix míří v USA znovu do kin

Američtí diváci si po 20 letech budou moci znovu (někteří poprvé) užít legendárního sci-fi Matrix v kinech. Tam zanedlouho zamíří upravená verze s vylepšeným zvukem Dolby Armos a obrazem Dolby Vision. 

6.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix Elektromobily Tesla budou streamovat YouTube a Netflix
Infotainment elektromobilů Tesla se stále vylepšuje a po hrách Atari se tu objeví i podpora některých streamovacích služeb. Zatím se hovoří o tom, že by jeden z následujících updatů měl přinést streamování služeb YouTube a Netflix.
28.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí TCL uvádí 4K televize EP64 a EP66 s umělou inteligencí
Výrobce televizí TCL přichází na český trh se dvěma novými řadami Smart TV, modely EP64 a EP66. Ty mají rozlišení UHD 4K, nechybí jim ani systém umělé inteligence AI-IN a také funkce Smart HDR.
27.7.2019, aktualita, Milan Šurkala