Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mitsubishi představilo obrovská domácí kina

8.6.2011, Martin Stančík, aktualita
Domácí kina, která zahrnují HDTV, několik reproduktorů a přehrávač médií, má v dnešní době spousta domácností. Nová řada televizorů od Mitsubishi však pojmu "domácí kino" dává zcela nový rozměr.
Mitsubishi podle posledních zpráv plánuje na trh uvést novou řadu HDTV v takových velikostech, že se řadě lidí nejspíš ani nevejdou do obývacího pokoje. Japonská společnost již v minulém roce oznámila, že končí s produkcí běžných LCD a dále se bude zaměřovat jen na produkci kvalitních velkých displejů. Svým slovům o velkých kvalitních televizorech se nyní Mitshubishi pokusí dostát s novou řadou HDTV s názvem "Diamond 840," jež bude zahrnovat mimo jiné obrovský 3D DLP displej o velikosti 92 palců (234 cm).


Tato úctyhodná televize (model WD-92840) bude v řadě Diamond 840 doplněna o další dva modely s úhlopříčkou 208 cm a 185 cm. Televizory budou opatřeny hudebním systémem Dolby Digital 5.1 s šestnácti reproduktory a Bluetooth audiem. Podle Mitsubishi je prostor pro kvalitní sledování obrazu u dvaadevadesátipalcového displeje čtyřikrát větší, než u dvaačtyřicetipalcového. Společnost podle svých slov doufá, že její "mamutí" televizory zaplní díru na trhu, kde je stále větší poptávka po velkých displejích. „Mitsubishi se snaží vyjít vstříc zákazníkům, kteří chtějí obrovské displeje s velmi rychlou odezvou a skvělou kvalitou obrazu,“ stojí v oficiálním prohlášení.

Zdroj: HDTVTest