www.tvfreak.cz
>
>
>

Minecraft pro Apple TV končí kvůli malému zájmu

Minecraft pro Apple TV končí kvůli malému zájmu
, , aktualita
Microsoft se rozhodl ukončit vývoj hry Minecraft pro Apple TV. Titul už zmizel z obchodu a v budoucnu neobdrží žádné aktualizace, ale hra bude nadále fungovat. Důvodem k tomuto rozhodnutí měl být nedostatečný zájem uživatelů.
K oblíbeným
reklama
Windows, Mac, Linux, Playstation, Xbox, Android nebo iOS. To jsou jen některé platformy, pro které je dostupná hra Minecraft. Tento hit, který byl byl celosvětově prodán ve více než 150 milionech kopií, si mohli donedávna stáhnout také majitelé Apple TV. Microsoft, který v roce 2014 koupil vývojářské studio Mojang, však oznámil, že vývoj hry pro tuto platformu byl k 24: září 2018 ukončen. Společnost se místo toho chce soustředit na platformy, které jsou mezi hráči oblíbenější. Z toho mezi řádky vyplývá, že o Minecraft na Apple TV nebyl dostatečný zájem, aby se hru vyplatilo dále vyvíjet.
 
 
Minecraft pro Apple TV už zmizel z App Store, takže si jej nestáhnou noví uživatelé. Stávající fanoušci ovšem mohou pokračovat v hraní, a to po (zatím) časově neomezenou dobu. Funkční zůstává také obchod Marketplace, kde lze nakupovat další obsah do hry. Hráči, kteří si v posledních 90 dnech od tohoto oznámení zakoupili nějaký herní obsah, mohou využít možnosti vrácení peněz. Ukončení vývoje ovšem znamená, že v budoucnu už titul neobdrží žádné aktualizace přinášející nový obsah či jiné vylepšení. Minecraft pro Apple TV však byl na druhé koleji už delší dobu, neboť dostávala novinky jako jedna z posledních verzí.
 
Apple TV se zkrátka neukázala jako vhodná herní platforma. Už jen z toho důvodu, že pro hraní Minecraftu bylo nutné pořídit herní ovladač s Bluetooth.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik