www.tvfreak.cz
>
>
>

Minecraft pro Apple TV končí kvůli malému zájmu

Minecraft pro Apple TV končí kvůli malému zájmu
, , aktualita
Microsoft se rozhodl ukončit vývoj hry Minecraft pro Apple TV. Titul už zmizel z obchodu a v budoucnu neobdrží žádné aktualizace, ale hra bude nadále fungovat. Důvodem k tomuto rozhodnutí měl být nedostatečný zájem uživatelů.
K oblíbeným
reklama
Windows, Mac, Linux, Playstation, Xbox, Android nebo iOS. To jsou jen některé platformy, pro které je dostupná hra Minecraft. Tento hit, který byl byl celosvětově prodán ve více než 150 milionech kopií, si mohli donedávna stáhnout také majitelé Apple TV. Microsoft, který v roce 2014 koupil vývojářské studio Mojang, však oznámil, že vývoj hry pro tuto platformu byl k 24: září 2018 ukončen. Společnost se místo toho chce soustředit na platformy, které jsou mezi hráči oblíbenější. Z toho mezi řádky vyplývá, že o Minecraft na Apple TV nebyl dostatečný zájem, aby se hru vyplatilo dále vyvíjet.
 
 
Minecraft pro Apple TV už zmizel z App Store, takže si jej nestáhnou noví uživatelé. Stávající fanoušci ovšem mohou pokračovat v hraní, a to po (zatím) časově neomezenou dobu. Funkční zůstává také obchod Marketplace, kde lze nakupovat další obsah do hry. Hráči, kteří si v posledních 90 dnech od tohoto oznámení zakoupili nějaký herní obsah, mohou využít možnosti vrácení peněz. Ukončení vývoje ovšem znamená, že v budoucnu už titul neobdrží žádné aktualizace přinášející nový obsah či jiné vylepšení. Minecraft pro Apple TV však byl na druhé koleji už delší dobu, neboť dostávala novinky jako jedna z posledních verzí.
 
Apple TV se zkrátka neukázala jako vhodná herní platforma. Už jen z toho důvodu, že pro hraní Minecraftu bylo nutné pořídit herní ovladač s Bluetooth.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps GoPro Hero 8 má prý umět 4K při 120 fps
Na internetu se objevily uniklé informace, které prozrazují detaily o připravovaných akčních kamerách GoPro Hero 8. Novinka by dle nich měla umět natáčet 4K video až při 120 fps i podporovat nové příslušenství.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance Netflix chce pracovat s českými herci a studii, hledá zaměstnance

Nabídka pracovních pozic na streamovací službě Netflix prozradila zajímavou skutečnost. Hledají se totiž možnosti, jak spolupracovat s lokálními herci a studii ve Východní Evropě a Turecku, tedy včetně těch českých. 

11.8.2019, aktualita, Milan Šurkala