www.tvfreak.cz
>
>
>

Máte televizi Sony? Brzy se dočkáte nového designu Android TV

Máte televizi Sony? Brzy se dočkáte nového designu Android TV
, , aktualita
Sony oznámilo, že pro stávající televizory s Android TV vydá aktualizaci uživatelského rozhraní, která přinese design a funkce z Google TV. Těšit se mohou majitelé modelů z let 2016 až 2020. Co bude nového?
K oblíbeným
reklama
Letošní televizory Sony jsou vybaveny uživatelským rozhraním Google TV, které se poprvé objevilo v novém Chromecastu. Dlouho nebylo jasné, zda se Google TV dostane i na stávající televizory od Sony. A nyní tady máme odpověď. Japonský výrobce na starší modely přinese aktualizaci Android TV, která ovšem bude obsahovat některé vychytávky z Google TV. Zahrnuty jsou televizory od druhé poloviny roku 2016 až do roku 2020, tedy téměř všechny Sony Android TV. K tomu navíc můžeme přidat letošní model W800, který jako jediný neobsahuje Google TV (kompletní seznam aktualizovaných modelů uvádíme na konci článku).
 
 
Nová aktualizace Android TV své rozhraní přibližuje Google TV, která se zaměřuje na doporučování obsahu napříč platformami a zdroji. Sony konkrétně uvádí následující novinky:
  • Objevování nového obsahu: Karta Objevit vám pomůže najít nový a vzrušující obsah s přizpůsobenými doporučeními ve vašich streamovacích službách.
  • Doporučení na míru: Doporučení jsou založena na tom, co jste v minulosti sledovali, a na vašich zájmech z účtu Google nebo z populárního a populárního obsahu ve vaší oblasti.
  • Hledání oblíbených pořadů: Přizpůsobené návrhy jsou uspořádány do témat a žánrů, což usnadňuje hledání dalšího oblíbeného filmu nebo pořadu.
  • Redesign karty Aplikace: Uvidíte pouze nainstalované aplikace a několik vybraných výběrů, díky nimž můžete snadno najít to, co hledáte.
Aktualizace kompatibilních modelů již začala a bude probíhat postupně podle modelů a regionů. Mezi první trhy patří USA, Austrálie, Kanada, Německo a Francie. Update nemění verzi operačního systému. Místo toho dochází jen k aktualizaci aplikace launcher, takže nemusí být ani vyžadováno restartování televize.
 
 

Seznam televizí Sony s aktualizací Android TV:

  • 2021: W800
  • 2020: ZH9, ZH8, AS9, AH8, XH95, XH92, XH91, XH90, XH85, XH81, XH80, XH75
  • 2019: ZG9, AG9, AG8, XG95, XG90, XG87, XG85, XG83, XG81, XG80, WG80
  • 2018: AF9, ZF9, AF8, XF90, XF87, XF85, XF83, XF80, XF78, XF75, WF80
  • 2017: A1, XE95, XE94, XE93, XE90, XE85, XE82, XE80, XE75
  • 2016: ZD9, XD83, XD80, SD80, XD75, XD70


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik