Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Majitelé Sony PlayStation 4 mohou získat Apple TV+ až na 6 měsíců zdarma

, , aktualita
Majitelé Sony PlayStation 4 mohou získat Apple TV+ až na 6 měsíců zdarma
Sony a Apple už mají nějakou dobu nabídku 6měsíčního předplatné služby zdarma pro majitele herní konzole Sony PlayStation 5. Nově se ale bude nabídka rozšiřovat i na starší variantu konzole PS4.
Majitelé Sony PlayStation 4 mohou získat Apple TV+ až na 6 měsíců zdarma
Společnost Apple má už dlouhou dobu propagační akci na svou streamovací službu Apple TV+. Tu obvykle nabízí při nákupu svých produktů až na 1 rok zdarma, nicméně netýká se jen výhradně produktů s nakousnutým jablkem. Už od července 2021 si bezplatného období mohou užít zákazníci od Sony, konkrétně majitelé herní konzole Sony PlayStation 5. V tomto případě má bezplatné období 6 měsíců.
 
Sony PlayStation 4 Apple TV+
 
Nově by se ale akce měla vztahovat i na majitele starší konzole PlayStation 4. Severní Amerika, některé evropské státy dostanou k PS4 3 měsíce zdarma, některé státy dokonce 6 měsíců (české stránky ale prozatím nadále hovoří jen o PS5, takže dobu pro ČR v případě PS4 zatím neznáme). Akce trvá až do 22. července 2022 a uplatnění je nutné provést z herní konzole. Sledovat Apple TV+ by pak ale mělo být možné na počítačích, telefonech a jiných zařízeních s nainstalovanou aplikací nebo případně v prohlížeči. Nabídku je možné využít už i tehdy, pokud je uživatel v jiném bezplatném období, nebo si už službu předplácí s výjimkou doplňkových služeb, např. kompletního předplatného Apple One.