Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi

16.4.2021, Milan Šurkala, aktualita
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
Indiana Jones 5 je prozatím plánován na 29. července 2022. To je více než 40 let poté, co se objevil první díl s Harissonem Fordem. Ten by si měl zahrát i v pátém díle, přičemž by v příštím roce měl dosáhnout věku 80 let. Prozatím se toho o filmu moc neví, ale pár dílek skládačky se přeci jen objevilo. Věděli jsme např. to, že se v hlavních má vedle Forda objevit i Phoebe Waller-Bridge.
 
Mads Mikkelsen
Mads Mikkelsen, autor: Lucie Otto-Bruc [CC BY-NC-ND 2.0], přes Flickr
 
Nyní se dostalo na světlo světa další jméno, Mads Mikkelsen. Zatím není jasno, koho zde přesně bude hrát, nicméně tento herec často vystupuje v záporných rolích a dá se předpokládat, že tomu tak bude i zde. Zajímavostí je i režie. Té se nyní bude věnovat James Mangold. Steven Spielberg, který režíroval předchozí díly, bude nyní v roli producenta spolu s trojicí Kathleen Kennedy, Frank Marshall a Simon Emanuel. Natáčet by se mělo od léta.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.