www.tvfreak.cz
>
>

Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi

Mads Mikkelsen si zahraje v novém Indiana Jonesovi
, , aktualita
Pátý díl Indiana Jonese na sebe nechá ještě nějakou dobu čekat, nicméně pomalu začíná být jasné, kdo se na něm bude podílet. Tentokrát se dočkáme jiného režiséra a mezi herci se v hlavních rolích ukáže Mads Mikkelsen.
K oblíbeným
reklama
Indiana Jones 5 je prozatím plánován na 29. července 2022. To je více než 40 let poté, co se objevil první díl s Harissonem Fordem. Ten by si měl zahrát i v pátém díle, přičemž by v příštím roce měl dosáhnout věku 80 let. Prozatím se toho o filmu moc neví, ale pár dílek skládačky se přeci jen objevilo. Věděli jsme např. to, že se v hlavních má vedle Forda objevit i Phoebe Waller-Bridge.
 
Mads Mikkelsen
Mads Mikkelsen, autor: Lucie Otto-Bruc [CC BY-NC-ND 2.0], přes Flickr
 
Nyní se dostalo na světlo světa další jméno, Mads Mikkelsen. Zatím není jasno, koho zde přesně bude hrát, nicméně tento herec často vystupuje v záporných rolích a dá se předpokládat, že tomu tak bude i zde. Zajímavostí je i režie. Té se nyní bude věnovat James Mangold. Steven Spielberg, který režíroval předchozí díly, bude nyní v roli producenta spolu s trojicí Kathleen Kennedy, Frank Marshall a Simon Emanuel. Natáčet by se mělo od léta.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce Čínské televize Skyworth špehovaly uživatele, přiznal výrobce
Jeden z největších výrobců televizorů na světě připustil, že se v jeho televizích s Androidem nacházela aplikace třetí strany, která shromažďovala příliš mnoho informací o uživatelích. Problém se údajně týkal pouze zařízení na čínském trhu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL Panasonic ztrácí na konkurenci. Televize si nejspíš nechá vyrábět u TCL
Panasonic hledá způsob, jak v rámci restrukturalizace ušetřit náklady. Výrobu části televizí proto chce outsourcovat. Partnerem se nejspíš čínské TCL, které bude pro Panasonic vyrábět malé a střední televize.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení Reklama v Android TV naštvala uživatele. Google schytává 1* hodnocení
Průměrné hodnocení launcheru pro Android TV kleslo v Obchodu Play na pouhou jednu hvězdičku. Důvodem jsou nespokojení uživatelé, kteří si stěžují na reklamy, jako je panel se sponzorovaným obsahem po nedávném redesignu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova Značka Sennheiser má nového majitele. Patří do švýcarské skupiny Sonova
Divize značky Sennheiser, která se soustředí na spotřební elektroniku, podle očekávání mění majitele. Brzy bude patřit pod švýcarskou skupinu Sonova, která se dosud zabývala hlavně sluchadly a dalšími řešeními pro sluchově postižené.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí? TCL začíná prodávat nové QLED TV ze série C. Kolik stojí?
TCL uvádí na český trh nové televizory z řady C, která zahrnuje QLED TV včetně modelů s technologií miniLED. Novinky C725, C728 a C825 slibují solidní kvalitu obrazu i zvuku, operační systém Android TV a rozumnou cenu.
6.5.2021, aktualita, Jáchym Šlik