Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Logitech a dálkový ovladač Harmony 300i

21.5.2010, Jan Vítek, aktualita
Řada univerzálních dálkových ovladačů Harmony společnosti Logitech se rozrůstá o nový model Harmony 300 Remote. Ten se vyznačuje jednoduchým nastavením a schopností pomocí jednoho tlačítka ovládat další zařízení připojená k televiznímu přijímači.
Harmony 300i by se tedy měl velmi snadno programovat, aby byl skutečně použitelný namísto jednotlivých ovladačů, které se tak nebudou muset povalovat po stole. Logitech se v tomto opírá o studii, jež tvrdí, že ve více než třetině ze 75 milionů domácností v Evropě a Spojených státech lidé nejsou spokojeni se způsobem programování univerzálních ovladačů.Logitech Harmony 300i kvůli tomu přichází s vylepšeným webovým nastavením. Ovladač tedy připojíme k počítači, otevřeme webové stránky www.myharmony.com, vybereme si námi používaná zařízení a pak se samo provede příslušné nastavení. Knihovna podporovaných zařízení obsahuje na 225000 druhů od více než 5000 značek a dále se rozrůstá každým dnem.

Pak bude stačit stisknout třeba "Sledování TV" a poté se zapne televizor i set top box. A pokud vám svými funkcemi nebude vyhovovat model Harmony 300i, jsou tu i vyspělejší, jako Harmony 700 s možností dobíjení a ovládání až šesti různých zařízení, nebo nejlepší model Harmony One s dotykovým displejem. Lepším funkcím ale samozřejmě odpovídá i vyšší cena. Ta u již dostupného modelu 300i byla stanovena na 1090 Kč s DPH, zatímco ostatní dva zmíněné modely stojí 3540 Kč, respektive 6390 Kč.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
reklama