Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Loewe uvedlo 48" OLED TV bild v.48 se zabudovaným soundbarem

5.11.2022, Milan Šurkala, aktualita
Loewe uvedlo 48" OLED TV bild v.48 se zabudovaným soundbarem
Loewe je tradičním výrobcem luxusních audio-video produktů a nyní se do nabídky dostává menší 48" televize OLED. Zajímavostí je např. integrovaný soundbar s 6 drivery, samozřejmostí je pak podpora HDR režimů HLG, Dolby Vision nebo HDR10.
Společnost Loewe přichází na trh s novou kompaktní OLED televizí bild v.48. Ta má 48" úhlopříčku a doplňuje již existující 55" a 65" varianty. Systém televize a obraz pak zpracovává 4jádrový procesor SX8. TV podporuje HDR režimy HLG, Dolby Vision i HDR10.
 
Loewe bild v.48
 
Máme zde funkci Mimi Sound Personalisation pro nastavení zvuku individuálním požadavkům. Zajímavostí je zde ale především integrovaný soundbar s 6 drivery a basovým reproduktorem, výkonem 80 W a podporou Dolby Atmos. Zvláštností je pak nebývale polohovatelný stojan, což je něco, co u televizí nevidíme příliš často. Připravte se ale na tradičně vysokou cenu, která činí 2299 britských liber (64 tisíc Kč, u nás jsem ji ale viděl za 72,5 tisíce Kč).
 
Loewe bild v.48
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama