www.tvfreak.cz
>
>
>

Loewe přesune část výroby do Česka, chystá i další změny

Loewe přesune část výroby do Česka, chystá i další změny
, , aktualita
Část produktů značky Loewe, která si dosud zakládala na označení „Made in Germany“, bude vznikat v plzeňské továrně. Společnost oznámila také nová mezinárodní partnerství a rozšíření portfolia, především v kategorii audia.
K oblíbeným
reklama
Německá značka Loewe před pár lety sotva unikla bankrotu a nyní prochází transformací. Kromě obrazových technologií se chce ještě výrazněji zaměřit na zvukové produkty, proto hodlá rozšiřovat vloni založené audio centrum v Berlíně. Portfolio by se mělo rozšířit i o další kategorie kompatibilních produktů, které budou nabízeny mimo jiné na asijských a jihoamerických trzích. Očekávat můžeme také nové platformy digitálních služeb, systémy a aplikace využívající domácí sítě. „Naše společnost pracuje v současné době na modulárním systému domácí zábavy, který umožní zákazníkům využívat a objednávat digitální služby poskytované společností Loewe. Podrobnosti o této zásadní inovaci představíme poprvé na letošním veletrhu IFA v Berlíně,“ nastínil plány Ralf Vogt, předseda představenstva společnosti Loewe.
 
 
Pro našince může být zajímavá informace o přesunutí části výroby do České republiky, konkrétně do Plzně. Na našem území budou vznikat LED televizory pro mladé zákazníky, tedy cenově dostupnější, ale stále prémiové modely. Nejvyšším řadám produktů ovšem zůstane nálepka „Made in Germany“, neboť budou i nadále vyráběny v továrně v německém Kronachu, která prochází revitalizací. Loewe také potvrdilo rozšíření mezinárodní spolupráce. K čínskému Hisense či korejskému LG Display přibude japonská obchodní a technologická společnost Toyoichi nebo taiwanská Jazz Hipster Corporation, která pomůže při zdokonalování zvukových technologií. Německý výrobce dlouhodobě spolupracuje také s univerzitami, vysokými školami, zdravotnickými výzkumnými ústavy a dalšími partnery.
 
Investicemi chce Loewe dosáhnout většího povědomí a image své značky na mezinárodní úrovni, součástí toho by mělo být rozšíření působnosti na dalších trzích. Kromě partnerství s kvalifikovanými prodejci hodlá společnost více vsázet na online prodej a digitální komunikaci se zákazníky. Zaměřit se chce především na mladší věkové kategorie, které budou cílovou skupinou pro nové kategorie audio produktů. Transformace přinese také změny ve struktuře zaměstnanců. Zatímco v některých oblastech, jako je vývoj softwaru a marketing, se počet zaměstnanců rozšíří, jinde bude společnost propouštět.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik