www.tvfreak.cz
>
>
>

Loewe přesune část výroby do Česka, chystá i další změny

Loewe přesune část výroby do Česka, chystá i další změny
, , aktualita
Část produktů značky Loewe, která si dosud zakládala na označení „Made in Germany“, bude vznikat v plzeňské továrně. Společnost oznámila také nová mezinárodní partnerství a rozšíření portfolia, především v kategorii audia.
K oblíbeným
reklama
Německá značka Loewe před pár lety sotva unikla bankrotu a nyní prochází transformací. Kromě obrazových technologií se chce ještě výrazněji zaměřit na zvukové produkty, proto hodlá rozšiřovat vloni založené audio centrum v Berlíně. Portfolio by se mělo rozšířit i o další kategorie kompatibilních produktů, které budou nabízeny mimo jiné na asijských a jihoamerických trzích. Očekávat můžeme také nové platformy digitálních služeb, systémy a aplikace využívající domácí sítě. „Naše společnost pracuje v současné době na modulárním systému domácí zábavy, který umožní zákazníkům využívat a objednávat digitální služby poskytované společností Loewe. Podrobnosti o této zásadní inovaci představíme poprvé na letošním veletrhu IFA v Berlíně,“ nastínil plány Ralf Vogt, předseda představenstva společnosti Loewe.
 
 
Pro našince může být zajímavá informace o přesunutí části výroby do České republiky, konkrétně do Plzně. Na našem území budou vznikat LED televizory pro mladé zákazníky, tedy cenově dostupnější, ale stále prémiové modely. Nejvyšším řadám produktů ovšem zůstane nálepka „Made in Germany“, neboť budou i nadále vyráběny v továrně v německém Kronachu, která prochází revitalizací. Loewe také potvrdilo rozšíření mezinárodní spolupráce. K čínskému Hisense či korejskému LG Display přibude japonská obchodní a technologická společnost Toyoichi nebo taiwanská Jazz Hipster Corporation, která pomůže při zdokonalování zvukových technologií. Německý výrobce dlouhodobě spolupracuje také s univerzitami, vysokými školami, zdravotnickými výzkumnými ústavy a dalšími partnery.
 
Investicemi chce Loewe dosáhnout většího povědomí a image své značky na mezinárodní úrovni, součástí toho by mělo být rozšíření působnosti na dalších trzích. Kromě partnerství s kvalifikovanými prodejci hodlá společnost více vsázet na online prodej a digitální komunikaci se zákazníky. Zaměřit se chce především na mladší věkové kategorie, které budou cílovou skupinou pro nové kategorie audio produktů. Transformace přinese také změny ve struktuře zaměstnanců. Zatímco v některých oblastech, jako je vývoj softwaru a marketing, se počet zaměstnanců rozšíří, jinde bude společnost propouštět.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů HBO GO v červnu 2020: přehled nových seriálů a filmů
Tento měsíc HBO GO potěší fanoušky thrillerů a detektivek, a to seriály jako Stopaři, Perry Mason nebo Zmizím ve tmě. Z filmových premiér stojí za zmínku novinky Zloba: Královna všeho zlého nebo Podfukářky.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně LG konečně zahájilo výrobu OLED panelů v čínské továrně
Po nekonečných odkladech divize LG Display konečně zahájila výrobu ve své druhé továrně na panely pro OLED TV. Původně se tak mělo stát již koncem roku 2019. Právě z čínské továrny pocházejí 48" panely.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Denon představil první AV receivery s podporou 8K Denon představil první AV receivery s podporou 8K
Denon představil pro rok 2020 nové AV receivery z řady X. Všechny čtyři modely od AVC-X6700H až po AVR-X2700H jsou vybaveny konektorem HDMI 2.1 a podporují přenos videa v 8K rozlišení včetně upscalingu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny? Philips OLED 805, 855 a 865 vstoupí na trh v červenci. Jaké budou ceny?
Máte zálusk na letošní Philips OLED TV? Výrobce konečně potvrdil, kdy se dostanou na evropské trhy a kolik budou stát. Konkrétně se jedná o řady 805, 855 a 865, které nabízí velmi podobné parametry a úhlopříčky 55 či 65 palců.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
3.6.2020, aktualita, Jáchym Šlik6 komentářů