Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Loewe představilo stylovou OLED TV Iconic

19.11.2022, Milan Šurkala, aktualita
Loewe představilo stylovou OLED TV Iconic
Výrobce luxusních televizí Loewe představil nové stylové modely Iconic. Jde o OLED televize, které využívají materiálu "Syno-Stone", což má dát televizím umělecký a stylový vzhled. Najdeme zde také integrovaný soundbar.
Loewe představilo nové OLED televize Iconic. Ty se snaží hrát na stylovou notu a využívají minerálního materiálu "Syno-Stone", který není porézní a má být velmi odolný. Vytvořila ho společnost Anders z Kronachu v Německu. Televize má pak v zasazeném prostoru působit uměleckým dojmem, jak by byla součástí galerie. V prodeji bude ve dvou barevných provedeních Graphite Grey a Clay White.
 
Loewe Iconic OLED TV
 
Najdeme tu WOLED panel od LG v úhlopříčce 55" nebo 65", přičemž v obou případech je tu 4K rozlišení. Podporovány jsou HDR režimy HLG, HDR10 a Dolby Vision. Integrovaný soundbar podporuje zvuk 3.1 s 360W výkonem a podporou Dolby Atmos, DTS:X, Play-Fi a WDAL. Bezdrátově ho lze rozšířit pomocí dvou bezdrátových reproduktorů na ozvučení 5.1. Uvnitř je pak 1TB pevný disk a dva TV tunery. Součástí balení je i Amazon FireTV Stick 4K Max. Pokud jde o cenu, 55" model je za 6499 EUR (158 tisíc Kč), 65" verze pak stojí 7999 EUR (195 tisíc Kč).
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.