Loewe oznamuje soundbar s multiroom zvukem a volitelným subwooferem

Loewe oznamuje soundbar s multiroom zvukem a volitelným subwooferem
, , aktualita
Kromě nových televizí představila německá značka Loewe i audio produkty, které je mohou doplnit: soundbar Klang Bar5 MR a subwoofer Sub5. Vůbec poprvé také se systémem multiroom, který si vyvinulo samo Loewe.
K oblíbeným
reklama
Po finančních problémech a změně majitele nás Loewe zásobuje jednou novinkou za druhou. Kromě nových OLED TV ukázala luxusní německá značka na nedávném veletrhu IFA 2020 také nové audio produkty. Pochopitelně nejvíce nás zajímají modely, které jsou určeny pro domácí kino. Loewe Klang Bar5 MR je soundbar s 5.1.2kanálovým zvukem a podporou prostorového zvuku Dolby Atmos. Pro dosažení nejlepšího výsledku k němu lze připojit externí bezdrátový subwoofer Loewe Sub5, čímž celkový výstupní výkon naroste na 800 W.
 
 
Příliš dalších technických detailů zatím výrobce nezveřejnil, ale pár informací přece jen máme k dispozici. Zákazníci budou moci využívat minimálně tři porty HDMI, které podporují přenos signálu ve 4K. To znamená, že soundbar lze připojit např. mezi Ultra HD Blu-ray přehrávač a televizor. Nezazněla ovšem žádná zmínka o HDR pass-through, tedy v případě formátů jako Dolby Vision nebo HDR10+. V době bezdrátové ovšem můžete využít i standardy Google Chromecast nebo Apple AirPlay 2, které jsou ideálním řešením pro streamování obsahu z mobilních zařízení.
 
 
Přislíbena byla také kompatibilita s oblíbenými streamovacími službami (můžeme očekávat např. Spotify). Úplnou novinkou je technologie pro multiroom audio, kterou si Loewe vyvinulo samo. Dalo tedy přednost před řešeními třetích stran. Právě podporu této funkce, která umožní přehrávat hudbu na více bezdrátových reproduktorech v domácnosti, označuje zkratka MR v názvu. Zákazník tedy hned pozná, zda se jedná produkt, který může připojit do svého multiroom systému. Soundbar Klang Bar5 MR bude stát 1 299 eur (35 000 Kč), subwoofer Sub5 k němu potom přidáte za 399 eur (10 600 Kč). Prodej začne až v 1. čtvrtletí 2021.
 
Nové audio produkty najdou zákazníci také pod právě představenou značkou „We. By Loewe“. Prozatím byly avizovány Bluetooth reproduktory, o nichž se dozvíme podrobnosti později. Připomeňme, že značka chce cílit na mladší zákazníky a měla by se vyznačovat příznivější cenou než jiné produkty Loewe.
 
Zdroj: 4kfilme.de


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik