Loewe oznamuje soundbar s multiroom zvukem a volitelným subwooferem

Loewe oznamuje soundbar s multiroom zvukem a volitelným subwooferem
, , aktualita
Kromě nových televizí představila německá značka Loewe i audio produkty, které je mohou doplnit: soundbar Klang Bar5 MR a subwoofer Sub5. Vůbec poprvé také se systémem multiroom, který si vyvinulo samo Loewe.
K oblíbeným
reklama
Po finančních problémech a změně majitele nás Loewe zásobuje jednou novinkou za druhou. Kromě nových OLED TV ukázala luxusní německá značka na nedávném veletrhu IFA 2020 také nové audio produkty. Pochopitelně nejvíce nás zajímají modely, které jsou určeny pro domácí kino. Loewe Klang Bar5 MR je soundbar s 5.1.2kanálovým zvukem a podporou prostorového zvuku Dolby Atmos. Pro dosažení nejlepšího výsledku k němu lze připojit externí bezdrátový subwoofer Loewe Sub5, čímž celkový výstupní výkon naroste na 800 W.
 
 
Příliš dalších technických detailů zatím výrobce nezveřejnil, ale pár informací přece jen máme k dispozici. Zákazníci budou moci využívat minimálně tři porty HDMI, které podporují přenos signálu ve 4K. To znamená, že soundbar lze připojit např. mezi Ultra HD Blu-ray přehrávač a televizor. Nezazněla ovšem žádná zmínka o HDR pass-through, tedy v případě formátů jako Dolby Vision nebo HDR10+. V době bezdrátové ovšem můžete využít i standardy Google Chromecast nebo Apple AirPlay 2, které jsou ideálním řešením pro streamování obsahu z mobilních zařízení.
 
 
Přislíbena byla také kompatibilita s oblíbenými streamovacími službami (můžeme očekávat např. Spotify). Úplnou novinkou je technologie pro multiroom audio, kterou si Loewe vyvinulo samo. Dalo tedy přednost před řešeními třetích stran. Právě podporu této funkce, která umožní přehrávat hudbu na více bezdrátových reproduktorech v domácnosti, označuje zkratka MR v názvu. Zákazník tedy hned pozná, zda se jedná produkt, který může připojit do svého multiroom systému. Soundbar Klang Bar5 MR bude stát 1 299 eur (35 000 Kč), subwoofer Sub5 k němu potom přidáte za 399 eur (10 600 Kč). Prodej začne až v 1. čtvrtletí 2021.
 
Nové audio produkty najdou zákazníci také pod právě představenou značkou „We. By Loewe“. Prozatím byly avizovány Bluetooth reproduktory, o nichž se dozvíme podrobnosti později. Připomeňme, že značka chce cílit na mladší zákazníky a měla by se vyznačovat příznivější cenou než jiné produkty Loewe.
 
Zdroj: 4kfilme.de


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu Google TV lze proměnit v „hloupou“ televizi bez aplikací a internetu
Operační systém Google TV přinese na televizory režim, který vypne všechny chytré funkce a připojení k internetu. Divák nepřijde o možnost sledování živých kanálů a připojení externích zařízení.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model LG plánuje vysouvací OLED TV. Levnější než srolovatelný model
LG přichází s dalším nápadem, jak ukrýt televizi ve chvíli, kdy není používána. Nový patent ukazuje OLED TV, kterou lze zasunout do kazety. Design navíc umožňuje v některých případech využít pouze malou část obrazovky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Potvrzeno: webOS od LG zamíří na televize více než 20 značek Potvrzeno: webOS od LG zamíří na televize více než 20 značek
LG poskytne konkurenci svůj operačním systém pro televizory. Zájem mají dvě desítky partnerů z celého světa. Výrobci ovšem budou mít patrně přístup jen ke starší verzi webOS, zatímco nejnovější si LG nechá pro sebe.
24.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix začne sám stahovat doporučený obsah. Stačí si funkci aktivovat Netflix začne sám stahovat doporučený obsah. Stačí si funkci aktivovat
Aplikace Netflix pro Android se naučila automaticky stahovat filmy a seriály podle doporučení. Předplatitelé také mohou mít neustále k dispozici nějaký obsah ke zhlédnutí na cestách, aniž by potřebovali připojení k internetu.
23.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung QN95A s miniLED používá 792 stmívatelných zón Samsung QN95A s miniLED používá 792 stmívatelných zón
Samsung u svých letošních televizorů výrazně zvýšil počet samostatných stmívatelných zón. Jedna z testovaných Neo QLED TV, která používá podsvícení miniLED, by měla disponovat minimálně 792 zónami.
23.2.2021, aktualita, Jáchym Šlik