Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Loewe BluTechVision 3D – luxusní BD přehrávač

12.5.2011, Tomáš Mejzlík, aktualita
V portfoliu známého německého výrobce luxusních televizorů Loewe se zabydlela novinka v podobě stylového blu-ray přehrávače s podporou stereoskopického formátu. Přístroj se dostává na trh zároveň s novými 3D televizory, které byly představeny nedávno.
Blu-ray přehrávač s podporou 3D s názvem Loewe BluTech Vision 3D po stránce designu nijak nevybočuje z řady produktů Loewe – má velmi ušlechtilý vzhled, který dokonale ladí s moderní podobou televizních přijímačů Loewe.Přehrávač si poradí se všemi nejběžnějšími formáty disků. Podporuje veškeré BD formáty (jako např. 3D-BD-RO, BD-AV, BD-MV) samozřejmě spolu s předchozími formáty jako jsou DVD, CD, MP3, DivXHD, MKV, a AVCHD). DolbyDigitalPlus, Dolby True HD a DTS-MA vám umožní prožít dechberoucí scény s plnou dynamikou.

Díky funkci BD Live a vestavěné paměti se přehrávač snadno dostane k doplňkovému obsahu vloženého BD disku, jako jsou trailery, dokumenty nebo poznámky režiséra (pokud přístroj připojíte k internetu skrze LAN rozhraní).Mezi konektory najdete rozhraní HDMI 1.4, komponentní a CVBS výstup, digitální optický i koaxiální audio výstup, stereo analogový výstup, ethernetový port (RJ-45) a rozhraní USB 2.0 (na předním i zadním panelu). Další technické parametry výrobce zatím neprozradil.

Loewe BluTech Vision 3D se vyrábí v barevných variantách black (černá) a chromsilver, oficiální cena na webu českého distributora je stanovena na 24 000 Kč.

Zdroj: TZ Loewe