www.tvfreak.cz
>
>
>

LG uvedlo soundbar S95Q4 se zvukem 9.1.5

LG uvedlo soundbar S95Q4 se zvukem 9.1.5
, , aktualita
LG se chystá na veletrh CES 2022 a už nyní představuje jednu z novinek. Jde o pokročilý soundbar S95Q4, který má nabídnout prostorový zvuk 9.1.5 a 810W výkon. Rozumět si má i s digitálními asistenty.
K oblíbeným
reklama
Společnost LG v předstihu před veletrhem CES 2022 oznámila nový soudbar S95Q4. Novinka má nabídnout prostorový zvuk typu 9.1.5 a výkon až 810 W. Máme zde podporu Dolby Atmos, DTS:X a nechybí ani IMAX Enhanced. Vedle subwooferu tu máme dva zadní reproduktory se šesti kanály (čtyři dopředu a do stran, dva směrem nahoru) a soundbar přidává další tři nahoru směřující reproduktory. K dispozici je dokonce zabudovaná možnost kalibrace pro daný pokoj.
 
LG S95Q4
 
Radost mohou mít i hráči, protože subwoofer je podporuje propustnost obrazu s technologiemi VRR a ALLM, což umožňuje, aby byl zvuk synchronní s herním obrazem, nicméně neumí propustnost pro 4K 120Hz HDR. Dnes je už samozřejmostí i podpora pro digitální asistenty jako Google Assistant, Amazon Alexa a další. Ti umožní ovládání hlasem, např. řídit přehrávání, zvukové režimy (např. Music Mode, který má převádět zvuk 2.0 na 7.1) nebo úpravu hlasitosti. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala