Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG uvádí monitory s DVB-T

21.10.2009, Jan Vítek, aktualita
Společnost LG si připravila nové multifunkční monitory řady M62, které nabízí kromě možnosti připojení k PC také vestavěný DVB-T tuner. Jaké další vlastnosti nová řada má, na to se podíváme v této aktualitě.
Nová řada displejů LG M62 tedy v sobě kombinuje monitor i televizor a je připravena pro rozlišení Full HD, filmy na nosičích Blu-ray, ale i počítačové hry a vůbec běžné použití s počítači. LG také hovoří o elegantním vzhledu s lesklým povrchem, což dnes (i bohužel) je spíše pravidlo než výjimka.M62 nabízí výběr mezi úhlopříčkami v rozmezí od 22 do 27 palců, z nichž ta nejmenší začíná s cenou na 5500 Kč (či 220 euro). Doba odezvy je zde pětimilisekundová, můžeme se přepínat mezi režimy 16:9 a 4:3 a využít s dá dokonce také USB port pro okamžité zobrazení fotografií nebo přehrávání hudby bez použití počítače.

K tomu jej ale můžeme jinak připojit pomocí rozhraní HDMI, DVI-D a D-Sub a pak tu jsou vstupní audio konektory s možností využití SRS TruSurround HD. Vybrat si také můžeme nejen mezi různými velikostmi, ale také mez bílým a černým provedením a dle všeho se zde využila dotyková tlačítka. LG k tomu přihazuje funkci LG Bright, pod čímž se neskrývá nic jiného než úprava podsvícení displeje podle okolního světla.

Zdroj: TZ LG Electronics