www.tvfreak.cz
>
>
>
>

LG uvádí 163" Micro LED televizi Magnit

LG uvádí 163" Micro LED televizi Magnit
, , aktualita
Společnost LG přichází na trh s novou televizí využívající technologii Micro LED. Novinka nabídne úhlopříčku až 163" (414 cm) a rozlišení 4K. Pro vyšší kvalitu obrazu se tu používá technologie Black Coating.
K oblíbeným
reklama
Máme tu dalšího výrobce televizí, který přichází s technologií Micro LED. Tentokrát je to LG, které uvádí svou televizi Magnit. Pixely, které svítí samy o sobě, jsou přímo naneseny za substrátovou desku, což zvyšuje kontrast i pozorovací úhly. Povrchová vrstva Black Coating toto dále vylepšuje a zvyšuje také odolnost pixelů vůči vlhkosti, prachu a jiných vlivům okolního prostředí.
 
LG Magnit Micro LED
 
Televize se skládá z panelů, které mají rozměry 600×337,5×44,9 mm a tvoří ve výsledku obrovskou 163" (414cm) televizi s rozlišením 4K. Díky takovému rozdělení je její přeprava snazší a totéž se může týkat i montáže. Elektřina se pak dodává přes konektory na bočních stranách panelů. Magnit využívá platformu webOS pro mnoho chytrých funkcí a nechybí ani procesor Alpha vybavený systémem umělé inteligence.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy LG láká na OLED TV hráče s GeForce RTX 30, ale ti si stěžují na problémy
Hráči, kteří se rozhodli kombinovat LG OLED TV s grafickou kartou Nvidia z řady RTX 30, si stěžují na černou obrazovku nebo deformaci obrazu. Problém se týká loňských i letošních televizí, a podle LG je již na cestě oprava.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci Android 11 zamíří na televize. Slibuje zrychlení a nižší latenci
Google oznámil Android 11 pro zařízení s Android TV. Zatím známe hlavně novinky zaměřené na vývojáře, které se odehrají pod pokličkou. Můžeme očekávat celkové zrychlení systému nebo nativní podporu režimu ALLM.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
21.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik