Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG ukázalo průhlednou 77" televizi Signature OLED T

10.1.2024, Milan Šurkala, aktualita
LG ukázalo průhlednou 77" televizi Signature OLED T
Řada televizí LG Signature je známá svými neobvyklými technickými řešeními a Signature OLED T je dalším takovým modelem. Jde o průhlednou vícevrstvou chytrou televizi, která nabídne zajímavé funkce.
Pokud chcete opravdu netradiční televizi, LG se svou řadou Signature by vám mohla udělat radost (pokud je vůbec seženete a máte tolik peněz). Zpravidla nejde o nic levného, naopak jde o drahé stylovky. Nejnovější počin, televize LG Signature OLED T, je další zajímavostí z dílen tohoto výrobce. Jde o průhlednou 77" OLED televizi se 4K rozlišením, která je navíc bezdrátová (využívá Zero Connext Box). Díky své průhlednosti neblokuje světlo, může být postavena v prostoru a v případě "nečinnosti" může třeba zobrazovat fotografie, umělecká díla a podobně. Toto je umožněno díky funkci Always-On.
 
Pokud se chcete dívat na něco, co vyžaduje vyšší kontrast a zbavení se průhlednosti, je možné aktivovat kontrastní obrazovku (černé pozadí, které vyjede ze spodní části televize). Procesorem je tu LG Alpha 11, který má proti předchůdci 4krát vyšší výkon. Nejde navíc jen o technické cvičení, tato televize půjde letos do prodeje, cenu ale prozatím neznáme.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama
reklama