Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG rozdává 3D brýle k TV zdarma

5.9.2012, Jan Vítek, aktualita
Společnost LG Electronics oznámila, že od dnešního dne začíná na našem i slovenském trhu rozdávat zdarma 3D brýle. To platí pro všechny obchodní partnery a jejich zákazníky, kteří si pořídí jeden z 3D televizorů LG s LED podsvícením...
LG Electronics podobnou nabídku představila již v červenci, ovšem to se týkalo pouze dvou modelů - LG 42LM615S a LG 42LM3400. Nyní se nabídka šesti polarizačních 3D brýlí zdarma týká všech 3D LED televizorů LG, které zakoupíte u jakéhokoliv obchodního partnera LG v České a Slovenské republice.

Firma opět říká, že díky tomu ušetříme oproti konkurenci okolo 9000 Kč. Tolik samozřejmě nestojí ani šest kusů polarizačních 3D brýlí, ale spíše aktivních zatmívacích brýlí. Zákazník brýle dostane k letošním i loňským modelům televizorů, které jsou stále v prodeji, ale ne zpětně. To znamená, že to platí pro televizory zakoupené od dnešního dne - 5. září 2012, a to prozatím do konce tohoto roku.

Nakonec LG nezapomnělo zopakovat hlavní vlastnosti svých 3D televizorů, mezi něž patří tenký rámeček díky LG Cinema Screen, pak má být u letošních modelů vylepšený algoritmus pro konverzi 2D obrazu do 3D a vyšší modely LM660, LM670, LM760, LM860 a LM960 mají v nabídce také funkci Dual Play pro hraní počítačových her na jedné obrazovce, přičemž oba hráči mají díky 3D k dispozici celou obrazovku. V 3D režimu pak lze regulovat úroveň prostorového vjemu.

Zdroj: TZ LG Electronics