Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG představuje dvě nové stylové televize: StandByME s baterií a Objet

14.12.2021, Milan Šurkala, aktualita
LG představilo dvě nové stylové televize StandByME a Objet. V prvním případě jde o polohovatelnou televizi s akumulátorem, v druhém případě o televizi s plátnem, které může televizi zakrývat.
Společnost LG ještě před veletrhem CES 2022 ukázala dvě nové stylové televize. StandByME je akumulátorová televize s 27" panelem. Může být polohována do všemožných směrů, tedy na výšku, lze ji otočit i naklopit, neboť je umístěna na stojánku, který díky vestavěným kolečkům umožní i snadné posouvání televize. Na akumulátor by měla vydržet 3 hodiny provozu, což je potřeba mít na paměti. Vedle bezdrátového připojení má i USB a HDMI, podporuje i ovládání dotykem a gesty.
 
LG StandByME
 
Další novinkou je Objet. Tato televize se opírá o stěnu v úhlu 5 stupňů a obsahuje také plátno, které se může podouvat nahoru a dolů. Může tak i jen částečně zakrývat obraz, což se hodí např. při přehrávání hudby, kdy stačí vidět jen název skladby nebo čas, nebo pro zobrazení předpovědi počasí.
 
LG Objet
 
Objet má 65" panel typu OLED Evo. O audio se stará 80W zvukový systém 4.2. K dispozici bude v béžové, červené a zelené barvě. Cena byla v Koreji stanovena na 9,9 milionu wonů (cca 187 tisíc Kč po přepočtu).
 
LG Objet
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.