www.tvfreak.cz
>
>
>
>

LG představuje dvě nové stylové televize: StandByME s baterií a Objet

LG představuje dvě nové stylové televize: StandByME s baterií a Objet
, , aktualita
LG představilo dvě nové stylové televize StandByME a Objet. V prvním případě jde o polohovatelnou televizi s akumulátorem, v druhém případě o televizi s plátnem, které může televizi zakrývat.
K oblíbeným
reklama
Společnost LG ještě před veletrhem CES 2022 ukázala dvě nové stylové televize. StandByME je akumulátorová televize s 27" panelem. Může být polohována do všemožných směrů, tedy na výšku, lze ji otočit i naklopit, neboť je umístěna na stojánku, který díky vestavěným kolečkům umožní i snadné posouvání televize. Na akumulátor by měla vydržet 3 hodiny provozu, což je potřeba mít na paměti. Vedle bezdrátového připojení má i USB a HDMI, podporuje i ovládání dotykem a gesty.
 
LG StandByME
 
Další novinkou je Objet. Tato televize se opírá o stěnu v úhlu 5 stupňů a obsahuje také plátno, které se může podouvat nahoru a dolů. Může tak i jen částečně zakrývat obraz, což se hodí např. při přehrávání hudby, kdy stačí vidět jen název skladby nebo čas, nebo pro zobrazení předpovědi počasí.
 
LG Objet
 
Objet má 65" panel typu OLED Evo. O audio se stará 80W zvukový systém 4.2. K dispozici bude v béžové, červené a zelené barvě. Cena byla v Koreji stanovena na 9,9 milionu wonů (cca 187 tisíc Kč po přepočtu).
 
LG Objet
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala