Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG CINEMA 3D Smart TV přicházejí

3.5.2012, Jan Vítek, aktualita
Společnost LG Electronics u nás oficiálně představila novou generaci televizorů pro 3D zobrazení pomocí technologie LG CINEMA 3D Smart TV. Podívejme se na to hlavní, co nám nová řada nabídne...
LG Electronics se o svých nových televizorech zmínila již několikrát, třeba v této zprávě ze začátku letošního roku. Těšit se můžeme (kromě 3D zobrazení) také na velmi tenké rámy nových televizorů, kvalitní 3D obraz, lehké a pohodlné brýle, srozumitelné dálkové ovládání a další.

LG CINEMA 3D Smart TV slibují neblikavý 3D obraz, který není škodlivý pro oči, což si firma již dříve nechala potvrdit oční klinikou LEXUM. Samozřejmostí jsou již funkce Smart TV, takže budeme moci přehrávat filmy z USB úložných zařízení, lokální sítě, nebo rovnou z Internetu (různé služby - za všechny YouTube). Pak LG sází na svůj ovladač Magic Remote sloužící jako ukazovátko na dálku. Uživatel tedy bude jen ukazovat na televizor a z jeho menu si vybírat, co právě potřebuje.

Firma se však ve zprávě neobtěžovala s popisem jednotlivých modelů nové řady. Pokud se ale poohlédneme po Internetu, najdeme třeba CINEMA 3D TV 47LM960V, která nabídne úhlopříčku 47" (120 cm) s podsvícením NANO FULL LED s lokálním stmíváním, rozlišením Full HD a čtyřmi konektory HDMI. Na další specifikace se můžete podívat sami.

LG k novým televizorům doporučuje taktéž nový 3D Blu-ray systém LG BB5520A, který nabídne 2.1kanálový zvuk i funkce Smart TV. Pro uživatele starších televizorů, které nepatří mezi ty chytré, ale stále na svou práci stačí, si mohou pořídit multimediální centrum LG SP820 Video. To zprostředkuje přístup na internet, přehrávání multimédií z USB disku, kompatibilitu se smartphony, přístup na YouTube, atd.

Pro další informace využijte odkaz na zdroj článku.

Zdroj: TZ LG Electronics
reklama
reklama