Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Levnější Loewe ponesou jméno Art

12.9.2013, Pavel Zubatý, aktualita
Značka Loewe si prošla turbulentním obdobím, které vedlo ke strategickému partnerství s čínskou Hisense. Právě toto partnerství umožnilo Loewe prodej levnějších produktů. Ponesou jméno Art a nebudou chybět 32" až 60" televizory s cenou od 800 euro.
Německá společnost Loewe uvedla řadu nových produktů s nejnižší cenou z celého katalogu této značky. Jednat se bude o nové zvukové systémy a televize řady Art.

Art nabídne přístroje s úhlopříčkou 32, 40, 50 a 60 palců ve čtyřech různých barvách: moccacino, černé, bílé a chromově stříbřité. Samozřejmostí jsou tunery standardů DVB-T/T2/C/S/S2 i analogu. Chybět nebude ani nahrávání na USB disky. Funkce Follow Me umožní vstup do ekosystému Loewe TV (výjimkou je 32" model). Přepracovaný portál MediaNet pak slouží k přístupu k televizním aplikacím a službám proudového přehrávání. Po fyzické stránce není problém kombinace televize s firemními stojany, nábytkem nebo držáky na stěnu.

Loewe Art 40 a Art 50 budou k dostání už v půlce září. Art 60 vyjde v říjnu a nejlevnější Art 32 se očekává až ke konci tohoto roku. Bližší technické specifikace nabízí tento dokument. Doporučená cena nových televizí činí 800, 1200, 1800 a 2500 euro (podle velikosti úhlopříčky). Nové televize Loewe řady Art budou k mání v existující síti značkových prodejen. Vyloučena však není ani pozdější dostupnost v obchodech třetích stran.

Zdroj: FlatpanelsHD
reklama
reklama