Letošní Philips TV s Androidem podporují DTS Play-Fi, loňské získají aktualizaci

Letošní Philips TV s Androidem podporují DTS Play-Fi, loňské získají aktualizaci
, , aktualita
Výsledkem partnerství mezi firmami TP Vision a DTS bude integrace platformy Play-Fi do televizorů i reproduktorů Philips. Uživatelé získají více možností bezdrátového přenosu zvuku včetně podpory funkce multi-room.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision dnes v tiskové zprávě oznámila partnerství s DTS, které by zákazníkům mělo přinést snadnější propojení reproduktorů bez použití kabelů, a to včetně funkce multi-room. Vybrané televizory a reproduktory Philips se totiž stanou součástí ekosystému DTS Play-Fi, který zajišťuje pohodlné, rychlé a kvalitní streamování zvuku v domácnosti. Řada Philips OLED805 se nedávno stala prvními televizory na světě od „prémiové značky TV“ s integrovanou podporou Play-Fi. Tím ovšem výrobce nekončí, neboť kompatibilitu s touto platformou nabídku u všech modelů pro rok 2020, které jsou vybaveny operačním systémem Android TV.
 
 
A zkrátka nepřijdete ani v případě, že vlastníte některý z televizorů Philips představený v roce 2019. Pro tyto modely totiž společnost slíbila vydání aktualizace firmwaru přinášející Play-Fi ve druhé polovině letošního roku. V září, tedy patrně na veletrhu IFA v Berlíně, se potom dočkáme nových soundbarů a bezdrátových reproduktorů kompatibilních s Play-Fi. Připomeňme, že značka Philips Audio v loňském roce přešla pod společnost TP Vision, která vyvíjí, vyrábí a prodává televizory Philips.
 
Platforma DTS Play-Fi řeší problém s bezdrátovým přenosem zvuku pro uživatele, kteří vyžadují produkty od různých výrobců. Do ekosystému je zapojeno přes 300 produktů od tří desítek značek včetně HP, Klipsch, Onkyo, Polk Audio, Pioneer a Sharp. Jedná se o přenosné i domácí reproduktory, soundbary, AV receivery a nyní také televizory. Play-Fi podporuje prostorový zvuk s kanály 5.1 a vyznačuje se minimální odezvou. Díky funkci multi-room je možné přenášet zvuk na reproduktory v různých částech domácnosti. Třeba zvuk z televizoru Philips v obýváku bude možné přehrávat také na reproduktoru v ložnici, což se hodí při poslechu hudby nebo sledování pořadů s mluveným slovem.
 
Play-Fi lze pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace pro Android, iOS nebo Windows, odkud lze mít pod kontrolou jednotlivé reproduktory v domácnosti nebo vytvářet jejich skupiny. Pokud máte doma Amazon Echo či jiný jiný produkt s asistentkou Alexa, lze využívat i hlasové ovládání. Podporována je také řada služeb pro streamování hudby včetně populárního Spotify.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik