Letošní Philips TV s Androidem podporují DTS Play-Fi, loňské získají aktualizaci

Letošní Philips TV s Androidem podporují DTS Play-Fi, loňské získají aktualizaci
, , aktualita
Výsledkem partnerství mezi firmami TP Vision a DTS bude integrace platformy Play-Fi do televizorů i reproduktorů Philips. Uživatelé získají více možností bezdrátového přenosu zvuku včetně podpory funkce multi-room.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP Vision dnes v tiskové zprávě oznámila partnerství s DTS, které by zákazníkům mělo přinést snadnější propojení reproduktorů bez použití kabelů, a to včetně funkce multi-room. Vybrané televizory a reproduktory Philips se totiž stanou součástí ekosystému DTS Play-Fi, který zajišťuje pohodlné, rychlé a kvalitní streamování zvuku v domácnosti. Řada Philips OLED805 se nedávno stala prvními televizory na světě od „prémiové značky TV“ s integrovanou podporou Play-Fi. Tím ovšem výrobce nekončí, neboť kompatibilitu s touto platformou nabídku u všech modelů pro rok 2020, které jsou vybaveny operačním systémem Android TV.
 
 
A zkrátka nepřijdete ani v případě, že vlastníte některý z televizorů Philips představený v roce 2019. Pro tyto modely totiž společnost slíbila vydání aktualizace firmwaru přinášející Play-Fi ve druhé polovině letošního roku. V září, tedy patrně na veletrhu IFA v Berlíně, se potom dočkáme nových soundbarů a bezdrátových reproduktorů kompatibilních s Play-Fi. Připomeňme, že značka Philips Audio v loňském roce přešla pod společnost TP Vision, která vyvíjí, vyrábí a prodává televizory Philips.
 
Platforma DTS Play-Fi řeší problém s bezdrátovým přenosem zvuku pro uživatele, kteří vyžadují produkty od různých výrobců. Do ekosystému je zapojeno přes 300 produktů od tří desítek značek včetně HP, Klipsch, Onkyo, Polk Audio, Pioneer a Sharp. Jedná se o přenosné i domácí reproduktory, soundbary, AV receivery a nyní také televizory. Play-Fi podporuje prostorový zvuk s kanály 5.1 a vyznačuje se minimální odezvou. Díky funkci multi-room je možné přenášet zvuk na reproduktory v různých částech domácnosti. Třeba zvuk z televizoru Philips v obýváku bude možné přehrávat také na reproduktoru v ložnici, což se hodí při poslechu hudby nebo sledování pořadů s mluveným slovem.
 
Play-Fi lze pohodlně ovládat prostřednictvím aplikace pro Android, iOS nebo Windows, odkud lze mít pod kontrolou jednotlivé reproduktory v domácnosti nebo vytvářet jejich skupiny. Pokud máte doma Amazon Echo či jiný jiný produkt s asistentkou Alexa, lze využívat i hlasové ovládání. Podporována je také řada služeb pro streamování hudby včetně populárního Spotify.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik